Do naszych klientów mamy specjalne podejście.

W naszej pracy dążymy do tego, abyście Państwo uzyskali jak największe korzyści z wdrażanych systemów i aby odpowiadały one Państwa rzeczywistym potrzebom.
Nasze projekty staramy się zawsze realizować zgodnie z wyznaczonym terminem oraz w ramach założonego budżetu. Obok przedstawiamy listę naszych kluczowych klientów.

Nasze wdrożenia

Nasi klienci

Madej Wróbel Sp. z o.o.
madej_logo

Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Madej i Wróbel. Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku. Wtedy powstał pierwszy mały zakład, w którym w rodzinnej atmosferze przygotowywali wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy.

Belmaflex Polska Sp. z o.o.
belmaflex

Belmaflex Polska Sp. z o.o. to specjalista w dziedzinie komponentów
na bazie polietylenu wysokiej gęstości HDPE

Piekarnia Cukiernia Konkol
konkol-logo

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w firmie Piekarnia Cukiernia Konkol. Firma od ponad dwudziestu lat stawia sobie za cel dostarczanie pomorskiej społeczności wypieków najwyższej jakości. Tak sprecyzowany cel przyczynił się do osiągnięcia obecnej pozycji zakładu będącego jednym z liderów branży piekarniczej w województwie pomorskim.

Katcon Polska Sp. z o.o.
katcon

Katcon Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów katalizatorów i systemów wydechowych – Orginal Equipment Manufactures (OEM’s).

Magna Car Top Systems Poland
magna_logo

Magna Car Top Systems Poland projektuje i produkuje systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Firma z Tychów postanowiła wdrożyć system SUR-FBD CMMS.

Adler Pelzer Group
Adler-Pelzer-Group

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce w Gliwicach należącej do grupy Adler Pelzer Group, światowego lidera w produkcji elementówi części wygłuszeniowych dla sektora automotive.

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
magna_logo

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zatrudniająca ponad 700 osób, należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych. Firma kupiła system SUR-FBD CMMS.

ERGOM Poland Sp. z o.o.
ersi-poland

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dwóch fabrykach włoskiej grupy Ergom w Sosnowcu. Głównym odbiorcą produkowanych tam komponentów jest fabryka Fiata w Tychach.

CF Gomma Polska Sp. z o. o.
cf

Należący do włoskiego koncernu częstochowski oddział zakupił SUR-FBD.

Reflex 2k Spółka Jawna
reflex

Firma specjalizuje się w produkcji elementów i zespołów metalowych, głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Sila Poland Sp. z o.o.
sila

Polski oddział tego włoskiego koncernu produkującego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego kupił system SUR-FBD CMMS.

Marpol Sp. z o.o.
bg-mem

Fabryka produkująca części do samochodowych układów chłodzenia zlokalizowana w Bielsku-Białej.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Zajmujący się produkcją dla przemysłu motoryzacyjnego polski oddział potężnej szwajcarskiej grupy przemysłowej – fabryka w Katowicach.

TBMECA Poland Sp. z o. o.
tb-meca

Kolejną firmą z branży samochodowej jest zlokalizowana w Legnicy firma TBMECA – Join Venture pomiędzy firmami TOYOTA BOSHOKA, DENSO i MECAPLAST Group. W fabryce tej są produkowane komponenty do silników samochodowych.

Magneti Marelli
MagnMar

System został wdrożony w dwóch firmach Magneti Marelli w Sosnowcu.

Delfo Polska S.A.
delfo

Firma Delfo Polska S.A. specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Głównymi klientem na rynku polskim jest Fiat Auto Poland, a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. Delfo Polska wchodzi w skład Grupy Magnetto, skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej

Plastic Components and Modules Poland S.A.
MagnMar

Firma, będąca liderem w projektowaniu i produkcji systemów i zaawansowanych technologicznie komponentów do samochodów. W 4 zakładach znajdujących się w Sosnowcu produkowane są głównie lampy i reflektory samochodowe, systemy wydechowe, deski rozdzielcze i zderzaki. System SUR-FBD CMMS został wdrożony w Sosonowcu. Firma należy do koncernu Magneti Marelli.

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
nexteer

Nexteer Automotive jest globalną firmą produkującą układy kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym i elektrycznym, kolumny kierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla producentów oryginalnych podzespołów . Najwyższej klasy zespoły utrzymania ruchu otrzymały wsparcie systemu SUR-FBD.

Flexider Poland Sp. z o.o.
flexider

Zlokalizowana na terenie tyskiego Fiata polska fabryka międzynarodowego producenta podzespołów samochodowych.

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp z o.o.
MagnMar

To juz czwarte wdrożenie systemu utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS w fabrykach koncernu Magneti Marelli. Tym razem w fabryce systemów zasilania paliwem i zbiorników.

TOORA Poland S.A.
toora

Producent aluminiowych komponentów samochodowych, felg oraz grzejników. Do klientów TOORA należą między innymi Fiat, GM, TRW.

KEIPER Polska Sp. z o.o.
keiper-recaro-group

Producent foteli samochodowych zakupił system SUR-FBD do nowo wybudowanej fabryki w Brzegu.

Clavey Maintenance Service
clavey

Polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych (dla BMW, Mercedes, Siemens) zakupił dla Volkswagena Swarzędz – polskiej fabryki niemieckiego koncernu – oprogramowanie SUR-FBD. System został także wdrożony w poznańskiej fabryce koncernu.

TI Poland Sp. z o.o.
ti-automative

Fabryka układów hamulcowych oraz paliwowych w Bielsku-Białej. Polski oddział globalnego lidera w branży samochodowej – brytyjskiej firmy TI Automotive.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Wdrożyliśmy nasz system w drugiej fabryce firmy Rieter w Nowogardzie.

Lumag Sp. z o.o.
lumag

Zlokalizowana w Budzyniu pod Poznaniem firma Lumag produkuje okładziny i klocki hamulcowe.

Daedong Poland Sp. z o.o.
daedong

Koreański producent osprzętu elektronicznego dla przemysłu samochodowego wdrożył systemu SUR-FBD CMMS/EAM w swoim zakładzie w Gliwicach.

TMP Fondalmec Poland Sp. z o.o.
fondalmec

Polski oddział włoskiej grupy przemysłowej, produkujący w fabryce w Żorach podzespoły do silników samochodowych.

Euroglas Polska Sp. z o.o.
euro-glas

System został znacznie zmodyfikowany i wdrożony w hucie szkła z największym na świecie piecem do wyrobu szkła oraz najdłuższą w Polsce linią produkcyjną o długości 1 km w Ujeździe k. Tomaszowa Mazowieckiego. Huta Euroglasw w Ujeździe to przedsięwzięcie typu greenfield czyli ograniczenie do minimum negatywnego oddziaływania planowanej inwestycji na otoczenie zewnętrzne.

Pioma Odlewnia Sp. z o.o.
pioma-odlewnia

Należący do Polskiej Grupy Odlewniczej producent odlewów staliwnych i żeliwnych wdrożył SUR-FBD CMMS w zakładzie w Piotrkowie Trybunalskim.

Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.
zgh-boleslaw

System został wraz z modyfikacjami wdrożony w ZGH Bolesław w Bukownie koło Olkusza. Jest to lider w produkcji cynku wysokiej jakości na rynek polski oraz do Unii Europejskiej.

Polski Koks S.A.
polskikoks

Nowopowstały Zakład Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych należący do spółki Polski Koks S.A. postanowił wdrożyć nasz system CMMS.

Statoil Poland Sp. z o.o.
statoil

Lubricants Department zakupił SUR-FBD dla swoich serwisów olejowych.

Orlen Oil Sp. z o.o.
orlen

ORLEN OIL- Spółka działająca w ramach grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych . System SUR-FBD będzie wspomagał serwisy Orlen Oil w ramach dystrybucji najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu.

Unilever Polska S.A.
unilever

Podpisaliśmy umowę na wprowadzenie modyfikacji i wdrożenie SUR-FBD w bydgoskiej fabryce tego międzynarodowego koncernu – właściciela takich marek jak Dove, Domestos czy AXE.

Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.
organika

Znany polski producent chemii samochodowej, przemysłowej i gospodarczej. Organika jest dostawcą produktów do tak znanych firm jak SHELL, MOBIL, Orlen, Castorama.

FagorMastercook S.A.
mastercook

SUR-FBD został wdrożony w trzech wrocławskich fabrykach wchodzących w skład Grupy Fagor należącej do największej na świecie grupy kooperacyjnej Mondragón Corporación Cooperativa. Produkty oznaczonych nazwą „Mastercook” to pełna linia sprzętu AGD. Obecnie marka Mastercook zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem udziału w rynku AGD.

Electrolux Poland Sp. z o.o.
electrolux

Wdrożyliśmy nasz system klasy CMMS w nowoczesnej fabryce zmywarek firmy Electrolux w Żarowie pod Świdnicą.

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
harris

Lincoln Electric – światowy lider branży spawalniczej – wybrał SUR-FBD CMMS do  swojej fabryki spawarek w Bielawie.

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.
schneider

System SUR-FBD CMMS wdrożyliśmy w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Stymulujemy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, produkty łączące punkty końcowe z chmurą, systemy sterowania, oprogramowanie i usługi w całym cyklu życia, umożliwiając zintegrowane zarządzanie firmą, domem, budynkami, centrami danych, infrastrukturą oraz i przemysłem.

"FABA" S.A.
faba1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce firmy „FABA” S.A. w Baboszewie, gdzie odbywa się produkcja narzędzi.

Technisat Digital Sp. z o.o.
Druck

TechniSat to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech.

Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
hager-polo

Polski oddział światowego producenta sprzętu elektroinstalacyjnego (Marki: Hager, Polo, Tehalit) – fabryka w Tychach.

Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
jabil

Bydgoski oddział amerykańskiej korporacji zajmującej się szeroko pojętą elektroniką.

Harris Calorific International Sp. z o.o.
harris

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dzierżoniowskiej fabryce Harris Calorific (produkcja elektrod do spawania).

Berker Polska Sp. z o.o.
berker

Berker – firma stworzona w 1919 roku w Schalksmühle, produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Symbol międzynarodowej marki, wyróżnionej licznymi nagrodami, której produkty znajdują się w najpiękniejszych budynkach w całym świecie.

Apator S.A.
apator

Zlokalizowana pod Toruniem nowo wybudowana fabryka firmy Apator S.A. zakupiła nasz system CMMS. Apator to znany producent liczników gazu, energii, ciepła, wody.

DENDRO Poland Sp. z o.o.
dendro-poland

Dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład silnej, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży chemicznej i meblarskiej. Głównym klientem jest IKEA. System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu – SUR-FBD – wpisuje się w strategię rozwoju firmy.

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o.
constract

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o. to rodzinna firma specjalizujca się w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

DFM Sp. z o.o.
dfm

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

Kospan
kospan

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

SITS Sp. z o.o.
sits

SITS jest polsko-szwedzką firmą z siedzibą w Brodnicy. Jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Meble są obecne w całej Europie, a rynki skandynawskie są priorytetem. Firma w krótkim czasie przekształciła się w jednego z największych w Europie producentów tapicerki.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Opole.
lafarge

Fabryka produkująca dachówki oraz systemy akcesoriów dachowych pod tak znanymi markami jak BRAAS czy RuppCeramika.

Veka Polska Sp. z o.o.
veka

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Płońsk.
lafarge

Wdrożenie SUR-FBD w drugiej fabryce z grupy produkującej akcesoria dachowe.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Przysucha
lafarge

SUR-FBD wdrożone w trzeciej fabryce firmy Lafarge w polsce.

H+H Polska Sp. z o.o.

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. System został wdrożony w warszawskiej fabryce tej grupy.

CEMEX Polska Sp. z o.o.
cemex

CEMEX Polska członek jednego z największych na świecie koncernów produkujących materiały budowlane – CEMEX, należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowgo i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.

Olvit Sp. z o.o.
olvit

Znany polski producent olejów i margaryn (Marki: Pani Domu, Zosia, Palma, Złotopolska).

Mieszko S.A. Fabryka NR 1
mieszko

Czołowy polski producent słodyczy (Marki: Zozole, Michaszki, Espresso, Praliny).

NOWEL Sp. z o.o.
piekarnianowakowski

Firma NOWEL Sp. z o.o., Piekarnia Nowakowski, to kolejny klient z branży piekarniczej, który zakupił nasz system SUR-FBD.CMMS.

Bakalland S.A.
Bakalland

Lider na polskim rynku bakalii, producent masy do ciast, płatków, musli i batonów wdrożył system SUR-FBD CMMS w fabryce w Łodzi.

Tarczyński S.A.
tarczynski

Grupa Tarczyński jest wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich w Polsce, oferującym produkty pod markami TARCZYŃSKI, DOBROSŁAWA oraz STARPECK. System SUR-FBD CMMS EAM został wdrożony w trzech zakładach grupy – w Ujeźdźcu Małym, Sławie i Bielsku-Białej.

Mieszko S.A. Fabryka NR 2
mieszko

SUR-FBD.CMMS wdrożony również w drugiej fabryce firmy Mieszko w Raciborzu.

Polmos Żyrardów
belvedere

Producent wódki Belvedere wdrożył SUR-FBD CMMS. Belvedere Vodka to jedyna polska marka w portfolio  Louis Vuitton Moët Hennessy, światowego lidera w dziedzinie dóbr luksusowych.

LUCKY UNION FOODS-EURO Sp. z o.o.
luf

Nowo wybudowana fabryka tajlandzko – koreańskiej spółki produkująca paluszki krabowe Surimi zlokalizowana w Goleniowie pod Szczecinem.

Royal Canin Polska Sp. z o.o.
royal-canin

Kolejną znaną firmą, która zdecydowała się wdrożyć system SUR-FBD.CMMS jest producent karmy dla psów i kotów – zlokalizowany w Niepołomicach Royal Canin Polska.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

System SUR-FBD został wybrany przez firmę Dr. Oetker jako system wspierający pracę Działu Utrzymania Ruchu. Instalacja w pierwszym zakładzie (Łebcz koło Pucka), miała miejsce w dniach 17-18 listopad 2009. Dr. Oetker zajmuje pozycję lidera w większości segmentów, w których jest aktywny, co świadczy o ogromnym zaufaniu Konsumentów do wyrobów Dr. Oetkera. Artykuły z wizerunkiem „światłej głowy” znały już nasze babcie. Marka Dr. Oetker była i jest gwarantem najwyższej jakości, opartej na wieloletniej tradycji. Produkty ze znakiem Dr. Oetkera sprzedawane są na całym świecie

Virtu Sp. j.
virtu

Kolejną firmą z branży spożywczej, która zdecydowała się wdrożyć SUR-FBD CMMS jest firma Virtu z Zawiercia – znany i lubiany producent dań gotowych, które możemy znaleźć we wszystkich dobrych sieciach marketów.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

To już druga instalacja SUR-FBD.CMMS w firmie należącej do grupy Dr. Oetker. Tym razem w Płockiej fabryce produkującej artykuły dekoracyjne.

HJH Polska S.A.
pudliszki

System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony w firmie HJ Heinz. Marka Pudliszki nieustannie zdobywa prestiżowe nagrody. W 2009 Znak Najmocniejszej Polskiej Marki oraz Marki Wysokiej Reputacji w kategorii Żywność w plebiscycie Premium Brand, godło „Najlepsze w Polsce” dla flagowego produktu – koncentratu pomidorowego. Od 1997 r. Pudliszki wchodzą w skład amerykańskiej grupy H.J. Heinz Company.

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
lantmannen

Od 18 lat firma Lantmannen Unibake Poland specjalizuje się w produkcji pieczywa, które bezpośrednio po wypieku jest pakowane i zamrażane. Zasięgiem sprzedaży Lantmannen Unibake Poland obejmuje terytorium całej Polski i od kilku lat z powodzeniem eksportuje swoje wyroby do wielu krajów europejskich. Dzięki produktom o wysokich walorach jakościowych i technologicznych firma otrzymuje szereg nagród – w tym nagroda Teraz Polska w czerwcu 2009 roku.

FoodCare Sp. z o.o.
food-care

Firma FoodCare jest największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej. Jest właścicielem marek takich jak: Tiger Enegry Drink (który obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku energetyków w Polsce), Fitella (lider w kategorii musli pod względem ilości sprzedanych opakowań w Polsce), Gellwe, Pandicao, czy La Mattina. FOODCARE – jako czołowy polski producent z branży FMCG- wprowadza do sprzedaży nowy napój energetyczny o nazwie N-GINE. Twarzą marki w Polsce będzie kierowca FORMUŁY 1 – Robert Kubica.

Przedsiębiorstwo Drobiarskie "DROBEX" Sp. z o.o.
drobex

Znana firma drobiarska (z tradycjami sięgającymi lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku) podjęła decyzję o wdrożeniu systemu SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w Solcu Kujawskim.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
cisowianka

System SUR-FBD.CMMS wspomaga zarządzanie Działem Utrzymania Ruch w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. – producenta wody mineralnej Cisowianka .Dzięki zaangażowaniu pracowników, wspomaganych nowoczesnymi narzędziami zarządzania, firma od wielu lat zdobywa uznanie i nagrody na rynku krajowym oraz zagranicznym. Czego największym ukoronowaniem jest tytuł SUPERBRANDS 2009.

Nestle Waters Polska S.A.
nestle

Oddział Dar Natury tego międzynarodowego koncernu spożywczego zakupił i wdrożył system SUR-FBD.CMMS w fabryce wody źródlanej w Częstoniewie pod Grójcem.

Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" SA
kruszwica

Gdańska fabryka tej znanej na polskim rynku firmy (znany wszystkim Olej Kujawski) należącej do międzynarodowego koncernu BUNGE zakupiła SUR-FBD.CMMS.

Mieszko S.A. Fabryka Warszawa
mieszko

System Utrzymania Ruchu wdrożony już w trzeciej fabryce Mieszko – tym razem w Warszawie.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec
pzl_logo

Spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów. W firmir PZL Mielec wdrożono system SUR-FBD.CMMS EAM.

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.
GardnerAerospace_logo

Gardner jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych producentów w przemyśle lotniczym z gotowych i obrabianych detali wykonanych z metali twardych i miękkich. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS EAM.

Alfa Poland Sp. z o.o.
gruppo-tekno-alfa

System SUR-FBD.CMMS wspomaga firmę Alfa Poland (oddział włoskiej spółki Tekno-Alfa), świadczącej usługi pełnego zabezpieczenia utrzymania ruchu w zakładzie FiatAvio w Bielsku-Białej – działającą w sektorze lotniczo-kosmicznym w Grupie Fiata (w Bielsku-Białej są produkowane łopatki do wirników silników odrzutowych).

Gerda Sp. z o.o.
gerda

Firma GERDA, producent drzwi i zamków do drzwi, to polska firma, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. W firmie GERDA Sp. z.o.o. został wdrożony nowy system SUR-FBD.CMMS.

Miejskie Przedsiębiorstow Wodociągów i Kanalizacji w M.ST. Warszawie S.A.
czajka

Zmodernizowana oczyszczalnia ścieków „Czajka” jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków w Polsce.  System utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS.EAM działa w oczyszczalni „Czajka”.

Aquila Sp. z o.o.
aquila

Firma AQUILA w niecałą dekadę osiągnęła znaczącą pozycje na rynku producentów tektury falistej i stworzyła markę, za którą stoi jakość i ceniony produkt. W ciągu tych lat zbudowała cztery prężnie działające zakłady, w których wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
vossloh

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w Grupie Vossloh Cogifer SA wchodzącej w skład koncernu Vossloh AG, zajmującej się produkcją nowoczesnych urządzeń nawierzchni kolejowej, tramwajowej i metra, w szczególności rozjazdów i skrzyżowań torów oraz urządzeń sterowania i sygnalizacji. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w nowej wersji.

Ostróda Yacht Sp. z o.o.
YachtOstroda

Budownictwo jachtowe jest ich pasją. Przemysłowa – stoczniowa budowa jachtów jest też ich wyzwaniem zawodowym. Są w tej dziedzinie profesjonalistami z wykształcenia, praktyki i wieloletniego doświadczenia. Ich ambicją jest produkcja doskonałych jachtów, nowoczesnymi metodami, które gwarantują całkowitą powtarzalność wyrobów przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności procesu produkcji, celem zapewnienia pełnej satysfakcji żeglarzy. Producent jachtów wspiera się naszym systemem SUR-FBD.CMMS EAM.

European Packaging Solutions Poland Sp. z o.o.
European_packaging_logo

EPS zlokalizowany w Gliwicach, producent opakowań kartonowych, używający zarówno fleksograficznej techniki druku z roli jak i techniki offsetowej druku na arkuszach, posiada możliwości pokrywania barierami użytkowymi in line oraz różnymi opcjami klejenia i wykończenia. Gliwicka firma pracuje na SUR-FBD CMMS.EAM.

DGS Poland Sp. z o.o.
logo-dgs

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji William Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu. System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w Szczecinie.

PL Europainting Sp. z o.o.
PL_Europainting

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą która od ponad 10 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni metodą KTL oraz proszkową. Kolejne wdrożenie w Tychach systemu utrzymani ruchu SUR-FBD CMMS.

Borga Sp. z o.o.
borga_logo

Firma Borga Sp. z o.o. postanowiła wdrożyć system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS. Producent konstrukcji stalowych. Oferuje najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku. Największym atutem Borga jest własna produkcja komponentów stalowych

Hydro Extrusion
hydro_logo

W firmie Hydro Extrusion Poland w Trzciance wdrożony został system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM. Zakład w Trzciance oferuje zaawansowane możliwości obróbki mechanicznej i powierzchniowej jak anodowanie i lakierowanie czy kompletowanie pełnych dostaw Państwa innowacyjnych produktów.

Hydro’s Extruded Solutions zatrudnia prawie 190 osób w Rumunii. Zakład produkcyjny powstał w 2004 roku jako inwestycję typu greenfield w Transylwanii. System SUR-FBD.CMMS wdrożony w Rumunii.

Trzuskawica S.A.
trzuskawica

W firmie Trzuskawica S.A. od 1910 roku z powodzeniem wydobywamy kamień wapienny i produkujemy wapno najwyższej jakości, które dostarczamy do takich sektorów jak: budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, hutnictwo, rolnictwo, przemysł papierniczy , chemiczny i inne. W firmie Trzuskawica S.A. został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Usługowe "EZT" S.A.
EZT_logo

Firma Zakłady Usługowe „EZT” postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS. W 2009 roku firma rozpoeczęła działalność jako Zakłady Usługowe „EZT” S.A. Dysponują własną halą prudukcyjną, w której działają dwie linie malowania proszkowego.

Pilkington IGP Sp. z o.o.
pilkington_logo

Pilkington IGP jest producentem szyb zespolonych, szkła hartowanego, szkła emaliowanego, szkła z sitodrukiem i zajmuje się szeroko pojętym przetwórstwem szkła oraz jego dystrybucją. W 5 oddziałach firmy Pilkington został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Magnetyzowe "ROPCZYCE" S.A.
ropczyce_logo

Wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A. Przykład dobrego podejścia do zagadnienia prawidłowego funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu. Firma produkuje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe i glinokrzemiankowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
logo_szczecin

System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony został w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Nasz system będzie narzędziem w kształceniu studentów, przyszłych inżynierów w dziale utrzymania ruchu.

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
primo_logo

Primo jest pełnym dostawcą i centrum kompetencyjnym innowacyjnych produktów i usług w zakresie tworzyw sztucznych. Firma z Żor postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS EAM.

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.
jackpol

Producent papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz czyściwa papierowego z Oławy postanowił wdrożyć system SUR-FBD.CMMS.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp.z o.o.
trelleborg

Trelleborg to jeden z największych światowych dostawców systemów uszczelnień gumowyh dla rur i studzienek wykonanych z betonu, tworzyw sztucznych i stali do zastosowań w instalacjach wodociągowych, ściekowych i odpływowych. SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w fabryce w Bielsku-Białej.

Trefl S.A.
trefl

Trefl to wiodący w Polsce producent i dystrybutor puzzli, gier i kart do gry. Potwierdzeniem jakości produktów jest zaufanie, jakim od lat darzą firmę najwięksi licencjodawcy: The Walt Disney Company, Warner Bros., Mattel oraz Lamborghini. Gry i puzzle z logo Trefla można znaleźć niemal w każdym zakątku świata – głównymi państwami eksportowymi są kraje europejskie.

ICT Poland Sp. z o.o.
foxy

Producent papieru toaletowego, chusteczek higienicznych oraz ręczników kuchennych znanych pod marką Foxy wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

Action S.A.
action

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów z branży komputerowej w Polsce. SUR-FBD.CMMS będzie między innymi odpowiedzialny za zarządzanie utrzymaniem ruchu na nowoczesnych liniach pakujących.

Press-Glas S.A.
press_glas

Firma Press-Glas jest największym polskim producentem szyb zespolonych. Produkcję zlokalizowano w czterech zakładach w Polsce, w Nowej Wsi, Tychach, Tczewie i Radomsku. Proces produkcji jest prowadzony w oparciu o uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000 i ISO 14001. System SUR-FBD.CMMS zapewni elektroniczny obieg informacji oraz standaryzację procesów serwisowych we wszystkich zakładach.

Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o.
hydro

Hydro Aluminium Chrzanów należy do norweskiego koncernu Hydro. Zakład w Chrzanowie zatrudnia 250 pracowników. Produkuje ponad 23 000 ton profili aluminiowych rocznie przy użyciu 2 pras (P18 i P35). Uzupełnieniem oferty są podstawowe usługi obróbki mechanicznej (cięcie precyzyjne, wykrawanie).

Katcon Polska Sp. z o.o.
katcon

Katcon Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów katalizatorów i systemów wydechowych – Orginal Equipment Manufactures (OEM’s).

Magna Car Top Systems Poland
magna_logo

Magna Car Top Systems Poland projektuje i produkuje systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Firma z Tychów postanowiła wdrożyć system SUR-FBD CMMS.

Adler Pelzer Group
Adler-Pelzer-Group

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce w Gliwicach należącej do grupy Adler Pelzer Group, światowego lidera w produkcji elementówi części wygłuszeniowych dla sektora automotive.

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
magna_logo

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zatrudniająca ponad 700 osób, należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych. Firma kupiła system SUR-FBD CMMS.

ERGOM Poland Sp. z o.o.
ersi-poland

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dwóch fabrykach włoskiej grupy Ergom w Sosnowcu. Głównym odbiorcą produkowanych tam komponentów jest fabryka Fiata w Tychach.

CF Gomma Polska Sp. z o. o.
cf

Należący do włoskiego koncernu częstochowski oddział zakupił SUR-FBD.

Reflex 2k Spółka Jawna
reflex

Firma specjalizuje się w produkcji elementów i zespołów metalowych, głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Sila Poland Sp. z o.o.
sila

Polski oddział tego włoskiego koncernu produkującego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego kupił system SUR-FBD CMMS.

Marpol Sp. z o.o.
bg-mem

Fabryka produkująca części do samochodowych układów chłodzenia zlokalizowana w Bielsku-Białej.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Zajmujący się produkcją dla przemysłu motoryzacyjnego polski oddział potężnej szwajcarskiej grupy przemysłowej – fabryka w Katowicach.

TBMECA Poland Sp. z o. o.
tb-meca

Kolejną firmą z branży samochodowej jest zlokalizowana w Legnicy firma TBMECA – Join Venture pomiędzy firmami TOYOTA BOSHOKA, DENSO i MECAPLAST Group. W fabryce tej są produkowane komponenty do silników samochodowych.

Magneti Marelli
MagnMar

System został wdrożony w dwóch firmach Magneti Marelli w Sosnowcu.

Delfo Polska S.A.
delfo

Firma Delfo Polska S.A. specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Głównymi klientem na rynku polskim jest Fiat Auto Poland, a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. Delfo Polska wchodzi w skład Grupy Magnetto, skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej

Plastic Components and Modules Poland S.A.
MagnMar

Firma, będąca liderem w projektowaniu i produkcji systemów i zaawansowanych technologicznie komponentów do samochodów. W 4 zakładach znajdujących się w Sosnowcu produkowane są głównie lampy i reflektory samochodowe, systemy wydechowe, deski rozdzielcze i zderzaki. System SUR-FBD CMMS został wdrożony w Sosonowcu. Firma należy do koncernu Magneti Marelli.

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
nexteer

Nexteer Automotive jest globalną firmą produkującą układy kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym i elektrycznym, kolumny kierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla producentów oryginalnych podzespołów . Najwyższej klasy zespoły utrzymania ruchu otrzymały wsparcie systemu SUR-FBD.

Flexider Poland Sp. z o.o.
flexider

Zlokalizowana na terenie tyskiego Fiata polska fabryka międzynarodowego producenta podzespołów samochodowych.

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp z o.o.
MagnMar

To juz czwarte wdrożenie systemu utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS w fabrykach koncernu Magneti Marelli. Tym razem w fabryce systemów zasilania paliwem i zbiorników.

TOORA Poland S.A.
toora

Producent aluminiowych komponentów samochodowych, felg oraz grzejników. Do klientów TOORA należą między innymi Fiat, GM, TRW.

KEIPER Polska Sp. z o.o.
keiper-recaro-group

Producent foteli samochodowych zakupił system SUR-FBD do nowo wybudowanej fabryki w Brzegu.

Clavey Maintenance Service
clavey

Polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych (dla BMW, Mercedes, Siemens) zakupił dla Volkswagena Swarzędz – polskiej fabryki niemieckiego koncernu – oprogramowanie SUR-FBD. System został także wdrożony w poznańskiej fabryce koncernu.

TI Poland Sp. z o.o.
ti-automative

Fabryka układów hamulcowych oraz paliwowych w Bielsku-Białej. Polski oddział globalnego lidera w branży samochodowej – brytyjskiej firmy TI Automotive.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Wdrożyliśmy nasz system w drugiej fabryce firmy Rieter w Nowogardzie.

Lumag Sp. z o.o.
lumag

Zlokalizowana w Budzyniu pod Poznaniem firma Lumag produkuje okładziny i klocki hamulcowe.

Daedong Poland Sp. z o.o.
daedong

Koreański producent osprzętu elektronicznego dla przemysłu samochodowego wdrożył systemu SUR-FBD CMMS/EAM w swoim zakładzie w Gliwicach.

TMP Fondalmec Poland Sp. z o.o.
fondalmec

Polski oddział włoskiej grupy przemysłowej, produkujący w fabryce w Żorach podzespoły do silników samochodowych.

Euroglas Polska Sp. z o.o.
euro-glas

System został znacznie zmodyfikowany i wdrożony w hucie szkła z największym na świecie piecem do wyrobu szkła oraz najdłuższą w Polsce linią produkcyjną o długości 1 km w Ujeździe k. Tomaszowa Mazowieckiego. Huta Euroglasw w Ujeździe to przedsięwzięcie typu greenfield czyli ograniczenie do minimum negatywnego oddziaływania planowanej inwestycji na otoczenie zewnętrzne.

Pioma Odlewnia Sp. z o.o.
pioma-odlewnia

Należący do Polskiej Grupy Odlewniczej producent odlewów staliwnych i żeliwnych wdrożył SUR-FBD CMMS w zakładzie w Piotrkowie Trybunalskim.

Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.
zgh-boleslaw

System został wraz z modyfikacjami wdrożony w ZGH Bolesław w Bukownie koło Olkusza. Jest to lider w produkcji cynku wysokiej jakości na rynek polski oraz do Unii Europejskiej.

Polski Koks S.A.
polskikoks

Nowopowstały Zakład Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych należący do spółki Polski Koks S.A. postanowił wdrożyć nasz system CMMS.

Statoil Poland Sp. z o.o.
statoil

Lubricants Department zakupił SUR-FBD dla swoich serwisów olejowych.

Orlen Oil Sp. z o.o.
orlen

ORLEN OIL- Spółka działająca w ramach grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych . System SUR-FBD będzie wspomagał serwisy Orlen Oil w ramach dystrybucji najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu.

Unilever Polska S.A.
unilever

Podpisaliśmy umowę na wprowadzenie modyfikacji i wdrożenie SUR-FBD w bydgoskiej fabryce tego międzynarodowego koncernu – właściciela takich marek jak Dove, Domestos czy AXE.

Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.
organika

Znany polski producent chemii samochodowej, przemysłowej i gospodarczej. Organika jest dostawcą produktów do tak znanych firm jak SHELL, MOBIL, Orlen, Castorama.

FagorMastercook S.A.
mastercook

SUR-FBD został wdrożony w trzech wrocławskich fabrykach wchodzących w skład Grupy Fagor należącej do największej na świecie grupy kooperacyjnej Mondragón Corporación Cooperativa. Produkty oznaczonych nazwą „Mastercook” to pełna linia sprzętu AGD. Obecnie marka Mastercook zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem udziału w rynku AGD.

Electrolux Poland Sp. z o.o.
electrolux

Wdrożyliśmy nasz system klasy CMMS w nowoczesnej fabryce zmywarek firmy Electrolux w Żarowie pod Świdnicą

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.
schneider

System SUR-FBD CMMS wdrożyliśmy w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Stymulujemy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, produkty łączące punkty końcowe z chmurą, systemy sterowania, oprogramowanie i usługi w całym cyklu życia, umożliwiając zintegrowane zarządzanie firmą, domem, budynkami, centrami danych, infrastrukturą oraz i przemysłem.

"FABA" S.A.
faba1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce firmy „FABA” S.A. w Baboszewie, gdzie odbywa się produkcja narzędzi.

Technisat Digital Sp. z o.o.
Druck

TechniSat to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech.

Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
hager-polo

Polski oddział światowego producenta sprzętu elektroinstalacyjnego (Marki: Hager, Polo, Tehalit) – fabryka w Tychach.

Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
jabil

Bydgoski oddział amerykańskiej korporacji zajmującej się szeroko pojętą elektroniką.

Harris Calorific International Sp. z o.o.
harris

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dzierżoniowskiej fabryce Harris Calorific (produkcja elektrod do spawania).

Berker Polska Sp. z o.o.
berker

Berker – firma stworzona w 1919 roku w Schalksmühle, produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Symbol międzynarodowej marki, wyróżnionej licznymi nagrodami, której produkty znajdują się w najpiękniejszych budynkach w całym świecie.

Apator S.A.
apator

Zlokalizowana pod Toruniem nowo wybudowana fabryka firmy Apator S.A. zakupiła nasz system CMMS. Apator to znany producent liczników gazu, energii, ciepła, wody.

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
harris

Lincoln Electric – światowy lider branży spawalniczej – wybrał SUR-FBD CMMS do  swojej fabryki spawarek w Bielawie.

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o.
constract

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o. to rodzinna firma specjalizujca się w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

DFM Sp. z o.o.
dfm

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

Kospan
kospan

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

SITS Sp. z o.o.
sits

SITS jest polsko-szwedzką firmą z siedzibą w Brodnicy. Jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Meble są obecne w całej Europie, a rynki skandynawskie są priorytetem. Firma w krótkim czasie przekształciła się w jednego z największych w Europie producentów tapicerki.

DENDRO Poland Sp. z o.o.
dendro-poland

Dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład silnej, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży chemicznej i meblarskiej. Głównym klientem jest IKEA. System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu – SUR-FBD – wpisuje się w strategię rozwoju firmy.

CEMEX Polska Sp. z o.o.
cemex

CEMEX Polska członek jednego z największych na świecie koncernów produkujących materiały budowlane – CEMEX, należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowgo i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Opole.
lafarge

Fabryka produkująca dachówki oraz systemy akcesoriów dachowych pod tak znanymi markami jak BRAAS czy RuppCeramika.

Veka Polska Sp. z o.o.
veka

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Płońsk.
lafarge

Wdrożenie SUR-FBD w drugiej fabryce z grupy produkującej akcesoria dachowe.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Przysucha
lafarge

SUR-FBD wdrożone w trzeciej fabryce firmy Lafarge w polsce.

H+H Polska Sp. z o.o.

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. System został wdrożony w warszawskiej fabryce tej grupy.

NOWEL Sp. z o.o.
piekarnianowakowski

Firma NOWEL Sp. z o.o., Piekarnia Nowakowski, to kolejny klient z branży piekarniczej, który zakupił nasz system SUR-FBD.CMMS.

Bakalland S.A.
Bakalland

Lider na polskim rynku bakalii, producent masy do ciast, płatków, musli i batonów wdrożył system SUR-FBD CMMS w fabryce w Łodzi.

Tarczyński S.A.
tarczynski

Grupa Tarczyński jest wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich w Polsce, oferującym produkty pod markami TARCZYŃSKI, DOBROSŁAWA oraz STARPECK. System SUR-FBD CMMS EAM został wdrożony w trzech zakładach grupy – w Ujeźdźcu Małym, Sławie i Bielsku-Białej.

Mieszko S.A. Fabryka NR 1
mieszko

Czołowy polski producent słodyczy (Marki: Zozole, Michaszki, Espresso, Praliny).

Polmos Żyrardów
belvedere

Producent wódki Belvedere wdrożył SUR-FBD CMMS. Belvedere Vodka to jedyna polska marka w portfolio  Louis Vuitton Moët Hennessy, światowego lidera w dziedzinie dóbr luksusowych.

LUCKY UNION FOODS-EURO Sp. z o.o.
luf

Nowo wybudowana fabryka tajlandzko – koreańskiej spółki produkująca paluszki krabowe Surimi zlokalizowana w Goleniowie pod Szczecinem.

Royal Canin Polska Sp. z o.o.
royal-canin

Kolejną znaną firmą, która zdecydowała się wdrożyć system SUR-FBD.CMMS jest producent karmy dla psów i kotów – zlokalizowany w Niepołomicach Royal Canin Polska.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

System SUR-FBD został wybrany przez firmę Dr. Oetker jako system wspierający pracę Działu Utrzymania Ruchu. Instalacja w pierwszym zakładzie (Łebcz koło Pucka), miała miejsce w dniach 17-18 listopad 2009. Dr. Oetker zajmuje pozycję lidera w większości segmentów, w których jest aktywny, co świadczy o ogromnym zaufaniu Konsumentów do wyrobów Dr. Oetkera. Artykuły z wizerunkiem „światłej głowy” znały już nasze babcie. Marka Dr. Oetker była i jest gwarantem najwyższej jakości, opartej na wieloletniej tradycji. Produkty ze znakiem Dr. Oetkera sprzedawane są na całym świecie

Virtu Sp. j.
virtu

Kolejną firmą z branży spożywczej, która zdecydowała się wdrożyć SUR-FBD CMMS jest firma Virtu z Zawiercia – znany i lubiany producent dań gotowych, które możemy znaleźć we wszystkich dobrych sieciach marketów.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

To już druga instalacja SUR-FBD.CMMS w firmie należącej do grupy Dr. Oetker. Tym razem w Płockiej fabryce produkującej artykuły dekoracyjne.

HJH Polska S.A.
pudliszki

System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony w firmie HJ Heinz. Marka Pudliszki nieustannie zdobywa prestiżowe nagrody. W 2009 Znak Najmocniejszej Polskiej Marki oraz Marki Wysokiej Reputacji w kategorii Żywność w plebiscycie Premium Brand, godło „Najlepsze w Polsce” dla flagowego produktu – koncentratu pomidorowego. Od 1997 r. Pudliszki wchodzą w skład amerykańskiej grupy H.J. Heinz Company.

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
lantmannen

Od 18 lat firma Lantmannen Unibake Poland specjalizuje się w produkcji pieczywa, które bezpośrednio po wypieku jest pakowane i zamrażane. Zasięgiem sprzedaży Lantmannen Unibake Poland obejmuje terytorium całej Polski i od kilku lat z powodzeniem eksportuje swoje wyroby do wielu krajów europejskich. Dzięki produktom o wysokich walorach jakościowych i technologicznych firma otrzymuje szereg nagród – w tym nagroda Teraz Polska w czerwcu 2009 roku.

FoodCare Sp. z o.o.
food-care

Firma FoodCare jest największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej. Jest właścicielem marek takich jak: Tiger Enegry Drink (który obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku energetyków w Polsce), Fitella (lider w kategorii musli pod względem ilości sprzedanych opakowań w Polsce), Gellwe, Pandicao, czy La Mattina. FOODCARE – jako czołowy polski producent z branży FMCG- wprowadza do sprzedaży nowy napój energetyczny o nazwie N-GINE. Twarzą marki w Polsce będzie kierowca FORMUŁY 1 – Robert Kubica.

Przedsiębiorstwo Drobiarskie "DROBEX" Sp. z o.o.
drobex

Znana firma drobiarska (z tradycjami sięgającymi lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku) podjęła decyzję o wdrożeniu systemu SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w Solcu Kujawskim.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
cisowianka

System SUR-FBD.CMMS wspomaga zarządzanie Działem Utrzymania Ruch w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. – producenta wody mineralnej Cisowianka .Dzięki zaangażowaniu pracowników, wspomaganych nowoczesnymi narzędziami zarządzania, firma od wielu lat zdobywa uznanie i nagrody na rynku krajowym oraz zagranicznym. Czego największym ukoronowaniem jest tytuł SUPERBRANDS 2009.

Nestle Waters Polska S.A.
nestle

Oddział Dar Natury tego międzynarodowego koncernu spożywczego zakupił i wdrożył system SUR-FBD.CMMS w fabryce wody źródlanej w Częstoniewie pod Grójcem.

Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" SA
kruszwica

Gdańska fabryka tej znanej na polskim rynku firmy (znany wszystkim Olej Kujawski) należącej do międzynarodowego koncernu BUNGE zakupiła SUR-FBD.CMMS.

Mieszko S.A. Fabryka NR 2
mieszko

SUR-FBD.CMMS wdrożony również w drugiej fabryce firmy Mieszko w Raciborzu.

Olvit Sp. z o.o.
olvit

Znany polski producent olejów i margaryn (Marki: Pani Domu, Zosia, Palma, Złotopolska).

Mieszko S.A. Fabryka Warszawa
mieszko

System Utrzymania Ruchu wdrożony już w trzeciej fabryce Mieszko – tym razem w Warszawie.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec
pzl_logo

Spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów. W firmir PZL Mielec wdrożono system SUR-FBD.CMMS EAM.

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.
GardnerAerospace_logo

Gardner jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych producentów w przemyśle lotniczym z gotowych i obrabianych detali wykonanych z metali twardych i miękkich. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS EAM.

Alfa Poland Sp. z o.o.
gruppo-tekno-alfa

System SUR-FBD.CMMS wspomaga firmę Alfa Poland (oddział włoskiej spółki Tekno-Alfa), świadczącej usługi pełnego zabezpieczenia utrzymania ruchu w zakładzie FiatAvio w Bielsku-Białej – działającą w sektorze lotniczo-kosmicznym w Grupie Fiata (w Bielsku-Białej są produkowane łopatki do wirników silników odrzutowych).

Gerda Sp. z o.o.
gerda

Firma GERDA, producent drzwi i zamków do drzwi, to polska firma, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. W firmie GERDA Sp. z.o.o. został wdrożony nowy system SUR-FBD.CMMS.

Miejskie Przedsiębiorstow Wodociągów i Kanalizacji w M.ST. Warszawie S.A.
czajka

Zmodernizowana oczyszczalnia ścieków „Czajka” jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków w Polsce.  System utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS.EAM działa w oczyszczalni „Czajka”.

Aquila Sp. z o.o.
aquila

Firma AQUILA w niecałą dekadę osiągnęła znaczącą pozycje na rynku producentów tektury falistej i stworzyła markę, za którą stoi jakość i ceniony produkt. W ciągu tych lat zbudowała cztery prężnie działające zakłady, w których wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
vossloh

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w Grupie Vossloh Cogifer SA wchodzącej w skład koncernu Vossloh AG, zajmującej się produkcją nowoczesnych urządzeń nawierzchni kolejowej, tramwajowej i metra, w szczególności rozjazdów i skrzyżowań torów oraz urządzeń sterowania i sygnalizacji. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w nowej wersji.

Ostróda Yacht Sp. z o.o.
YachtOstroda

Budownictwo jachtowe jest ich pasją. Przemysłowa – stoczniowa budowa jachtów jest też ich wyzwaniem zawodowym. Są w tej dziedzinie profesjonalistami z wykształcenia, praktyki i wieloletniego doświadczenia. Ich ambicją jest produkcja doskonałych jachtów, nowoczesnymi metodami, które gwarantują całkowitą powtarzalność wyrobów przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności procesu produkcji, celem zapewnienia pełnej satysfakcji żeglarzy. Producent jachtów wspiera się naszym systemem SUR-FBD.CMMS EAM.

European Packaging Solutions Poland Sp. z o.o.
European_packaging_logo

EPS zlokalizowany w Gliwicach, producent opakowań kartonowych, używający zarówno fleksograficznej techniki druku z roli jak i techniki offsetowej druku na arkuszach, posiada możliwości pokrywania barierami użytkowymi in line oraz różnymi opcjami klejenia i wykończenia. Gliwicka firma pracuje na SUR-FBD CMMS.EAM.

DGS Poland Sp. z o.o.
logo-dgs

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji William Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu. System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w Szczecinie.

PL Europainting Sp. z o.o.
PL_Europainting

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą która od ponad 10 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni metodą KTL oraz proszkową. Kolejne wdrożenie w Tychach systemu utrzymani ruchu SUR-FBD CMMS.

Borga Sp. z o.o.
borga_logo

Firma Borga Sp. z o.o. postanowiła wdrożyć system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS. Producent konstrukcji stalowych. Oferuje najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku. Największym atutem Borga jest własna produkcja komponentów stalowych

Pilkington IGP Sp. z o.o.
pilkington_logo

Pilkington IGP jest producentem szyb zespolonych, szkła hartowanego, szkła emaliowanego, szkła z sitodrukiem i zajmuje się szeroko pojętym przetwórstwem szkła oraz jego dystrybucją. W 5 oddziałach firmy Pilkington został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Magnetyzowe "ROPCZYCE" S.A.
ropczyce_logo

Wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A. Przykład dobrego podejścia do zagadnienia prawidłowego funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu. Firma produkuje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe i glinokrzemiankowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
logo_szczecin

System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony został w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Nasz system będzie narzędziem w kształceniu studentów, przyszłych inżynierów w dziale utrzymania ruchu.

Hydro Extrusion
hydro_logo

W firmie Hydro Extrusion Poland w Trzciance wdrożony został system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM. Zakład w Trzciance oferuje zaawansowane możliwości obróbki mechanicznej i powierzchniowej jak anodowanie i lakierowanie czy kompletowanie pełnych dostaw Państwa innowacyjnych produktów.

Hydro’s Extruded Solutions zatrudnia prawie 190 osób w Rumunii. Zakład produkcyjny powstał w 2004 roku jako inwestycję typu greenfield w Transylwanii. System SUR-FBD.CMMS wdrożony w Rumunii.

Trzuskawica S.A.
trzuskawica

W firmie Trzuskawica S.A. od 1910 roku z powodzeniem wydobywamy kamień wapienny i produkujemy wapno najwyższej jakości, które dostarczamy do takich sektorów jak: budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, hutnictwo, rolnictwo, przemysł papierniczy , chemiczny i inne. W firmie Trzuskawica S.A. został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Usługowe "EZT" S.A.
EZT_logo

Firma Zakłady Usługowe „EZT” postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS. W 2009 roku firma rozpoeczęła działalność jako Zakłady Usługowe „EZT” S.A. Dysponują własną halą prudukcyjną, w której działają dwie linie malowania proszkowego.

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
primo_logo

Primo jest pełnym dostawcą i centrum kompetencyjnym innowacyjnych produktów i usług w zakresie tworzyw sztucznych. Firma z Żor postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS EAM.

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.
jackpol

Producent papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz czyściwa papierowego z Oławy postanowił wdrożyć system SUR-FBD.CMMS.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp.z o.o.
trelleborg

Trelleborg to jeden z największych światowych dostawców systemów uszczelnień gumowyh dla rur i studzienek wykonanych z betonu, tworzyw sztucznych i stali do zastosowań w instalacjach wodociągowych, ściekowych i odpływowych. SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w fabryce w Bielsku-Białej.

Trefl S.A.
trefl

Trefl to wiodący w Polsce producent i dystrybutor puzzli, gier i kart do gry. Potwierdzeniem jakości produktów jest zaufanie, jakim od lat darzą firmę najwięksi licencjodawcy: The Walt Disney Company, Warner Bros., Mattel oraz Lamborghini. Gry i puzzle z logo Trefla można znaleźć niemal w każdym zakątku świata – głównymi państwami eksportowymi są kraje europejskie.

ICT Poland Sp. z o.o.
foxy

Producent papieru toaletowego, chusteczek higienicznych oraz ręczników kuchennych znanych pod marką Foxy wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

Action S.A.
action

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów z branży komputerowej w Polsce. SUR-FBD.CMMS będzie między innymi odpowiedzialny za zarządzanie utrzymaniem ruchu na nowoczesnych liniach pakujących.

Press-Glas S.A.
press_glas

Firma Press-Glas jest największym polskim producentem szyb zespolonych. Produkcję zlokalizowano w czterech zakładach w Polsce, w Nowej Wsi, Tychach, Tczewie i Radomsku. Proces produkcji jest prowadzony w oparciu o uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000 i ISO 14001. System SUR-FBD.CMMS zapewni elektroniczny obieg informacji oraz standaryzację procesów serwisowych we wszystkich zakładach.

Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o.
hydro

Hydro Aluminium Chrzanów należy do norweskiego koncernu Hydro. Zakład w Chrzanowie zatrudnia 250 pracowników. Produkuje ponad 23 000 ton profili aluminiowych rocznie przy użyciu 2 pras (P18 i P35). Uzupełnieniem oferty są podstawowe usługi obróbki mechanicznej (cięcie precyzyjne, wykrawanie).