Do naszych klientów mamy specjalne podejście.

W naszej pracy dążymy do tego, abyście Państwo uzyskali jak największe korzyści z wdrażanego systemu CMMS i aby odpowiadał on Państwa potrzebom. Nasze projekty staramy się zawsze realizować zgodnie z wyznaczonym terminem oraz w ramach założonego budżetu.

Poniżej przedstawiamy listę naszych kluczowych klientów którzy wdrożyli nasz system CMMS .

 

Orlen Oil Sp. z o.o.
orlen

ORLEN OIL- Spółka działająca w ramach grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych . System SUR-FBD będzie wspomagał serwisy Orlen Oil w ramach dystrybucji najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu.

Apator S.A.
apator

Zlokalizowana pod Toruniem nowo wybudowana fabryka firmy Apator S.A. zakupiła nasz system CMMS. Apator to znany producent liczników gazu, energii, ciepła, wody.

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o. o.
Toyota_Boshoku

Kolejną firmą z branży samochodowej jest zlokalizowana w Legnicy firma Toyota Boshoku Legnica Sp. z o. o. – Join Venture pomiędzy firmami TOYOTA BOSHOKA, DENSO i MECAPLAST Group. W fabryce tej są produkowane komponenty do silników samochodowych.

x-kom Sp. z o.o.
x-kom_logo_RGB
Obecnie firma x-kom to 26 nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych Sklepów Internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Wysoką jakość usług potwierdzają pozytywne komentarze oraz liczne nagrody przyznawane przez Konsumentów.
Największą siłą firmy x-kom są ludzie, skupieni w 28 działach firmy. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Zespół liczy już ponad 2 000 osób i stale się powiększa. W listopadzie 2023 roku w firmie x-kom sp. z o.o. wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS
Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny
agro_small

Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny jest jedno z największych przedsiębiorstw rolnych w kraju. Jest nowoczesnym, wielobranżowym przedsiębiorstwem, którego podstawowy zakres działalności to: produkcja koncentratu i aromatu jabłkowego, produkcja suszonych wytłoków jabłkowych, produkcja karpia handlowego, produkcja pasz treściwych i wiele innych. Od października 2023 roku wsparcie w firmie zapewnia nasz system SUR-FBD.CMMS

Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o.
Setrab
Firma Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o. (dawniej Scanrad Sp. z o.o.) mieści się w Krzywopłotach koło Karlina. Funkcjonuje na rynku polskim od 2006 roku.
Obecnie znajduje się w ekscytującej i ekspansywnej fazie. Jest częścią notowanej na giełdzie chińskiej firmy Yinlun, która prowadzi działalność w zakresie wymienników ciepła w Chinach, Europie, USA i Indiach. Firma Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o. wdrożyła nasz system SUR-FBD.CMMS w dziale utrzymania ruchu.
Megadyne Production Poland Sp. z o.o.
ammega-logo-white-morepadding2

Grupa Megadyne opracowuje i produkuje pasy, zestawy komponentowe i całkowite systemy pasowe. Jako wiarygodny partner dla producentów maszyn i urządzeń oraz dystrybutorów części zamiennych, posiada zakłady produkcyjne w Europie, Północnej Ameryce i Azji. Firma Megadyne Production Poland Sp. z o.o. wdrożyła nasz system SUR-FBD CMMS EAM.

Hengst Filter Polska Sp. z o.o.
Hengst

Od pierwszych dni działalności firma Hengst opracowuje i produkuje rozwiązania w zakresie filtracji i zarządzania płynami dla znanych producentów samochodów i silników oraz dla wielu obszarów zastosowania w przemyśle. W tej kwestii dosłownie dorośli do roli: międzynarodowego dostawcy z klientelą na całym świecie. Firma Hengst Filter Polska Sp. z o.o. wdrożyła i pracuje na naszym systemie SUR-FBD CMMS EAM.

Dr Irena Eris
Dr-Irena-Eris-top_1

Dr Irena Eris to znany i od lat ceniony producent kosmetyków. Firma postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w podwarszawskim Piasecznie. System będzie wspomagał dział Utrzymania Ruchu i AKP w codziennej pracy.

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain-Logo

Saint-Gobain to wiele silnych i znanych marek producentów materiałów dla budownictwa i przemysłu, np. samochodowego oraz narzędzi ściernych. Zakończyliśmy proces wdrożenia naszego systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Saint-Gobain.

Iglotex S.A.
iglotex

Grupa Kapitałowa Iglotex to zdywersyfikowana i zintegrowana pionowo grupa dystrybucyjno–produkcyjna. Jest liderem na rynku żywności mrożonej w Polsce.

Piekuś Sp. z o.o.
piekus_logo1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w firmie Piekuś Sp. z o.o. Jest to firma rodzinna i cały czas pozostaje wierna tradycji a jednocześnie otwarta na nowe technologie i aktualne trendy.

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec
pzl_logo

Spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów. W firmir PZL Mielec wdrożono system SUR-FBD.CMMS EAM.

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.
GardnerAerospace_logo

Gardner jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych producentów w przemyśle lotniczym z gotowych i obrabianych detali wykonanych z metali twardych i miękkich. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS EAM.

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o.
constract

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o. to rodzinna firma specjalizujca się w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

Adient Seating Poland sp. z o.o. Oddział w Bieruniu
adient

Adient Seating Poland sp. z o.o. Oddział w Bieruniu należy do grupy produktowej Complete Seat/JIT. Obecnie w Bieruniu firma produkuje siedzenia dla samochodów marek Fiat, Lancia i Opel. To nasze kolejne wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w branży automotive.

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o.
lukosz

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Na chwilę obecną zatrudnia około tysiąca osób. Zakłady ŁUKOSZ Sp. z o.o. posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe wymagane przez klientów detalicznych, sieci handlowe w obrocie krajowym i międzynarodowym. W marcu 2023 r. firma Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie naszego systemu SUR-FBD.CMMS.

CENTROZŁOM WROCŁAW Spółka Akcyjna
centrozlom
CENTROZŁOM WROCŁAW Spółka Akcyjna to firma zajmująca się zakupem, przerobem i sprzedażą złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych, zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, dystrybucją wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, kompleksową obsługą firm w zakresie zagospodarowania odpadów przemysłowych, odzyskiem i złomowaniem odpadów oraz zbrojeniami budowlanymi.
Tak szeroki wachlarz działalności firmy wspierany jest przez nas system SUR-FBD.CMMS.
Royal Canin Polska Sp. z o.o.
royal-canin

Kolejną znaną firmą, która zdecydowała się wdrożyć system SUR-FBD.CMMS jest producent karmy dla psów i kotów – zlokalizowany w Niepołomicach Royal Canin Polska.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

System SUR-FBD został wybrany przez firmę Dr. Oetker jako system wspierający pracę Działu Utrzymania Ruchu. Instalacja w pierwszym zakładzie (Łebcz koło Pucka), miała miejsce w dniach 17-18 listopad 2009. Dr. Oetker zajmuje pozycję lidera w większości segmentów, w których jest aktywny, co świadczy o ogromnym zaufaniu Konsumentów do wyrobów Dr. Oetkera. Artykuły z wizerunkiem „światłej głowy” znały już nasze babcie. Marka Dr. Oetker była i jest gwarantem najwyższej jakości, opartej na wieloletniej tradycji. Produkty ze znakiem Dr. Oetkera sprzedawane są na całym świecie

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.
schneider

System SUR-FBD CMMS wdrożyliśmy w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Stymulujemy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, produkty łączące punkty końcowe z chmurą, systemy sterowania, oprogramowanie i usługi w całym cyklu życia, umożliwiając zintegrowane zarządzanie firmą, domem, budynkami, centrami danych, infrastrukturą oraz i przemysłem.

Madej Wróbel Sp. z o.o.
madej_logo

Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Madej i Wróbel. Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku. Wtedy powstał pierwszy mały zakład, w którym w rodzinnej atmosferze przygotowywali wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy.

Belmaflex Polska Sp. z o.o.
belmaflex

Belmaflex Polska Sp. z o.o. jest wiodącym Europejskim producentem muf termokurczliwych, redukcji, fittingów PE oraz innych komponentów wykorzystywanych przy budowie i renowacji preizolowanych sieci ciepłowniczych.

Piekarnia Cukiernia Konkol
konkol-logo

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w firmie Piekarnia Cukiernia Konkol. Firma od ponad dwudziestu lat stawia sobie za cel dostarczanie pomorskiej społeczności wypieków najwyższej jakości. Tak sprecyzowany cel przyczynił się do osiągnięcia obecnej pozycji zakładu będącego jednym z liderów branży piekarniczej w województwie pomorskim.

Trefl S.A.
trefl

Trefl to wiodący w Polsce producent i dystrybutor puzzli, gier i kart do gry. Potwierdzeniem jakości produktów jest zaufanie, jakim od lat darzą firmę najwięksi licencjodawcy: The Walt Disney Company, Warner Bros., Mattel oraz Lamborghini. Gry i puzzle z logo Trefla można znaleźć niemal w każdym zakątku świata – głównymi państwami eksportowymi są kraje europejskie.

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
primo_logo

Primo jest pełnym dostawcą i centrum kompetencyjnym innowacyjnych produktów i usług w zakresie tworzyw sztucznych. Firma z Żor postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS EAM.

Trzuskawica S.A.
trzuskawica

W firmie Trzuskawica S.A. od 1910 roku z powodzeniem wydobywamy kamień wapienny i produkujemy wapno najwyższej jakości, które dostarczamy do takich sektorów jak: budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, hutnictwo, rolnictwo, przemysł papierniczy , chemiczny i inne. W firmie Trzuskawica S.A. został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Gerda Sp. z o.o.
gerda

Firma GERDA, producent drzwi i zamków do drzwi, to polska firma, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. W firmie GERDA Sp. z.o.o. został wdrożony nowy system SUR-FBD.CMMS.

Miejskie Przedsiębiorstow Wodociągów i Kanalizacji w M.ST. Warszawie S.A.
czajka

Zmodernizowana oczyszczalnia ścieków „Czajka” jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków w Polsce.  System utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS.EAM działa w oczyszczalni „Czajka”.

Aquila Sp. z o.o.
aquila

Firma AQUILA w niecałą dekadę osiągnęła znaczącą pozycje na rynku producentów tektury falistej i stworzyła markę, za którą stoi jakość i ceniony produkt. W ciągu tych lat zbudowała cztery prężnie działające zakłady, w których wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS.

NOWEL Sp. z o.o.
piekarnianowakowski

Firma NOWEL Sp. z o.o., Piekarnia Nowakowski, to kolejny klient z branży piekarniczej, który zakupił nasz system SUR-FBD.CMMS.

Bakalland S.A.
Bakalland

Lider na polskim rynku bakalii, producent masy do ciast, płatków, musli i batonów wdrożył system SUR-FBD CMMS w fabryce w Łodzi.

Tarczyński S.A.
tarczynski

Grupa Tarczyński jest wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich w Polsce, oferującym produkty pod markami TARCZYŃSKI, DOBROSŁAWA oraz STARPECK. System SUR-FBD CMMS EAM został wdrożony w trzech zakładach grupy – w Ujeźdźcu Małym, Sławie i Bielsku-Białej.

Balcerzak Sp. z o.o.
balcerzak

Balcerzak Sp. z o.o. jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwórstwa mięsa. Firma należy do niemieckiej grupy kapitałowej heristo ag, posiada uznaną i renomowaną markę, a co najistotniejsze – stabilną pozycję rynkową. Firma Balcerzak Sp. z o.o. jest już po migracji do nowego systemu SUR-FBD.CMMS.

Leviat Polska
leviat_halfen

Leviat jest światowym liderem w technologii połączeń, zamocowań, zbrojenia betonu montażu i transportu dla branży budowlanej. W firmie Leviat wdrożono system SUR-FBD CMMS

Jedność Spółka z o.o.
Producent-pellet-jednosc

Firma Jedność to wiodący producent pellet na snacki i prażynki w Polsce i w Europie.

Katcon Polska Sp. z o.o.
katcon

Katcon Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów katalizatorów i systemów wydechowych – Orginal Equipment Manufactures (OEM’s).

Magna Car Top Systems Poland
magna_logo

Magna Car Top Systems Poland projektuje i produkuje systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Firma z Tychów postanowiła wdrożyć system SUR-FBD CMMS.

Adler Pelzer Group
Adler-Pelzer-Group

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce w Gliwicach należącej do grupy Adler Pelzer Group, światowego lidera w produkcji elementówi części wygłuszeniowych dla sektora automotive.

Pilkington IGP Sp. z o.o.
pilkington_logo

Pilkington IGP jest producentem szyb zespolonych, szkła hartowanego, szkła emaliowanego, szkła z sitodrukiem i zajmuje się szeroko pojętym przetwórstwem szkła oraz jego dystrybucją. W 5 oddziałach firmy Pilkington został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Magnetyzowe "ROPCZYCE" S.A.
ropczyce_logo

Wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A. Przykład dobrego podejścia do zagadnienia prawidłowego funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu. Firma produkuje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe i glinokrzemiankowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
logo_szczecin

System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony został w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Nasz system będzie narzędziem w kształceniu studentów, przyszłych inżynierów w dziale utrzymania ruchu.

Euroglas Polska Sp. z o.o.
euro-glas

System został znacznie zmodyfikowany i wdrożony w hucie szkła z największym na świecie piecem do wyrobu szkła oraz najdłuższą w Polsce linią produkcyjną o długości 1 km w Ujeździe k. Tomaszowa Mazowieckiego. Huta Euroglasw w Ujeździe to przedsięwzięcie typu greenfield czyli ograniczenie do minimum negatywnego oddziaływania planowanej inwestycji na otoczenie zewnętrzne.

Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o.
hydro

Hydro Aluminium Chrzanów należy do norweskiego koncernu Hydro. Zakład w Chrzanowie zatrudnia 250 pracowników. Produkuje ponad 23 000 ton profili aluminiowych rocznie przy użyciu 2 pras (P18 i P35). Uzupełnieniem oferty są podstawowe usługi obróbki mechanicznej (cięcie precyzyjne, wykrawanie).

MCS Sp. z o. o.
mcs_zory

MCS Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2009 roku. Należy do Holdingu MANGATA. Zajmuje się produkcją elementów do układów wydechowych większości produkowanych w Europie marek samochodów oraz obróbką mechaniczną odlewów i odkuwek aluminiowych, żeliwnych, stalowych, a także innych materiałów.

Reflex 2k Spółka Jawna
reflex

Firma specjalizuje się w produkcji elementów i zespołów metalowych, głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Marpol Sp. z o.o.
marpol

Fabryka produkująca części do samochodowych układów chłodzenia zlokalizowana w Bielsku-Białej.

Sila Poland Sp. z o.o.
sila

Polski oddział tego włoskiego koncernu produkującego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego kupił system SUR-FBD CMMS.

Flexider Poland Sp. z o.o.
flexider

Zlokalizowana na terenie tyskiego Fiata polska fabryka międzynarodowego producenta podzespołów samochodowych.

DGS Poland Sp. z o.o.
logo-dgs

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji William Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu. System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w Szczecinie.

Technisat Digital Sp. z o.o.
Druck

TechniSat to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech.

Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
hager

Polski oddział światowego producenta sprzętu elektroinstalacyjnego (Marki: Hager, Polo, Tehalit) – fabryka w Tychach.

FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP Z.O.O.
Fuchs

Grupa FUCHS to firma z niemieckimi korzeniami, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki smarne oraz produkty pokrewne od ponad 85 lat – dla praktycznie wszystkich obszarów zastosowań i sektorów. Lubricants Department zakupił SUR-FBD dla swoich serwisów olejowych.

Veka Polska Sp. z o.o.
veka

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Firma należy do międzynarodowej Grupy VEKA, działającej i produkującej profile na wszystkich kontynentach. Szczycimy się, że VEKA Polska jest częścią tej Grupy!

Goodrich Aerospace Poland (Collins Aerospace)
collins-polska-logo

Zakłady Goodrich Aerospace Poland sp. z o.o. są częścią Collins Aerospace będącego jednym z oddziałów amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies Corporation (RTX). Collins Aerospace jest jednym z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego. Zakład z Krosna wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.
promar_logo_pl

Firma Promar jest firmą działającą w branży spożywczej od ponad 30 lat. W tym czasie stali się jednym z najważniejszych graczy na rynku polskim, oraz z powodzeniem wkroczyli na rynki międzynarodowe. Nowoczesny zakład produkcyjny spełnia restrykcyjne normy BRC 8 oraz IFS. Posiada własne laboratorium mikrobiologiczne. Promar w początkach swojej działalności specjalizował się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów z branży przemysłu mięsnego. W trakcie 30 lat istnienia oferta rozwijała się i ewoluowała. Dziś, w bardzo szerokiej ofercie dodatków i przypraw sprzedawanych przez Promar, znajdziemy propozycje dla wszystkich specjalności związanych z branżą spożywczą. W firmie Promar wdrożyliśmy nasz system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS.

Greenyard Frozen Poland Spółka z o.o.
greenyardfrozen

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego. Firma od kilku miesięcy prowadziła testy naszego systemu SUR-FBD.CMMS i zdecydowała się na zakup i wdrożenie naszej aplikacji dla działu UR.

Retail Robotics
RRobotics

Firma Retail Robotics oferuje wiodące na rynku technologie, prowadzi zaawansowane prace badawczo-rozwojowe oraz posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki którym umożliwia dużym i małym retailerom rozwój e-commerce, e-grocery i sprzedaży in-store.

MST Sp. z o.o Sp. k.
mst

MST Sp.z o.o Sp.k. działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego. Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych. Od teraz w firmie MST Sp.z o.o Sp.k. działa już nasz system SUR-FBD.CMMS.

FORAM Sp. z o.o. sp.k.
artforma

Marka Artforma to czołowy producent Luster Podświetlanych LED w Polsce i Europie. Nieustannie udoskonalane procesy produkcji oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem najwyższej jakości produktu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami modyfikacji. Każdy produkt wykonywany jest ręcznie na indywidualne zamówienie Klienta. Firma ARTFORMA wdrożyła nasz system SUR-FBD.CMMS.

Hydro Extrusion
hydro_logo

W firmie Hydro Extrusion Poland w Trzciance wdrożony został system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM. Zakład w Trzciance oferuje zaawansowane możliwości obróbki mechanicznej i powierzchniowej jak anodowanie i lakierowanie czy kompletowanie pełnych dostaw Państwa innowacyjnych produktów.

Hydro’s Extruded Solutions zatrudnia prawie 190 osób w Rumunii. Zakład produkcyjny powstał w 2004 roku jako inwestycję typu greenfield w Transylwanii. System SUR-FBD.CMMS wdrożony w Rumunii.

Przedsiębiorstwo Drobiarskie "DROBEX" Sp. z o.o.
drobex

Znana firma drobiarska (z tradycjami sięgającymi lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku) podjęła decyzję o wdrożeniu systemu SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w Solcu Kujawskim.

DFM Sp. z o.o.
dfm

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

Best Oil Sp. z o.o.
bestoil_logo

Best Oil Sp. z o.o. została założona i zarejestrowana w listopadzie 2009 roku. Podstawowe obszary działalności przedsiębiorstwa to skup, przetwórstwo nasion rzepaku oraz sprzedaż produktów z nich wytwarzanych: olej rzepakowy, poekstrakcyjna śruta rzepakowa i biomasa.

Prosiaczek Sp. z o.o.
prosiaczek

Prosiaczek Sp. z o.o. to zakład przetwórstwa mięsnego. Firma funkcjonuje ma rynku polskim od 2002 r. W swojej ofercie posiada wędliny o oryginalnym smaku (szynki, polędwice, karczek, schab, kiełbasę) przyprawione naturalnymi, ziołowymi aromatami.

Solan Investment Sp. z o.o.
solan_logo

Solan Investment Sp. z o.o. produkuje susze ziemniaczane już ponad 80 lat. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w przemyśle przetwórstwa ziemniaczanego Spółka oferuje produkty najwyższej jakości starannie dopasowane do wymagań klientów.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
vossloh

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w Grupie Vossloh Cogifer SA wchodzącej w skład koncernu Vossloh AG, zajmującej się produkcją nowoczesnych urządzeń nawierzchni kolejowej, tramwajowej i metra, w szczególności rozjazdów i skrzyżowań torów oraz urządzeń sterowania i sygnalizacji. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w nowej wersji.

Ostróda Yacht Sp. z o.o.
YachtOstroda

Budownictwo jachtowe jest ich pasją. Przemysłowa – stoczniowa budowa jachtów jest też ich wyzwaniem zawodowym. Są w tej dziedzinie profesjonalistami z wykształcenia, praktyki i wieloletniego doświadczenia. Ich ambicją jest produkcja doskonałych jachtów, nowoczesnymi metodami, które gwarantują całkowitą powtarzalność wyrobów przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności procesu produkcji, celem zapewnienia pełnej satysfakcji żeglarzy. Producent jachtów wspiera się naszym systemem SUR-FBD.CMMS EAM.

European Packaging Solutions Poland Sp. z o.o.
European_packaging_logo

EPS zlokalizowany w Gliwicach, producent opakowań kartonowych, używający zarówno fleksograficznej techniki druku z roli jak i techniki offsetowej druku na arkuszach, posiada możliwości pokrywania barierami użytkowymi in line oraz różnymi opcjami klejenia i wykończenia. Gliwicka firma pracuje na SUR-FBD CMMS.EAM.

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
magna_logo

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zatrudniająca ponad 700 osób, należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych. Firma kupiła system SUR-FBD CMMS.

PRIMA SOSNOWIEC ADVANCED PLASTIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
Prima_Sosnowiec

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dwóch fabrykach włoskiej grupy PRIMA
SOSNOWIEC ADVANCED PLASTIC TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Sosnowcu. Głównym odbiorcą produkowanych tam komponentów jest fabryka Fiata w Tychach.

DTR VMS Poland Sp. z o.o.
dtr-vms-italia

Należący do włoskiego koncernu częstochowski oddział zakupił SUR-FBD.

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
nexteer

Nexteer Automotive jest globalną firmą produkującą układy kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym i elektrycznym, kolumny kierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla producentów oryginalnych podzespołów . Najwyższej klasy zespoły utrzymania ruchu otrzymały wsparcie systemu SUR-FBD.

PL Europainting Sp. z o.o.
PL_Europainting

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą która od ponad 10 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni metodą KTL oraz proszkową. Kolejne wdrożenie w Tychach systemu utrzymani ruchu SUR-FBD CMMS.

Borga Sp. z o.o.
borga_logo

Firma Borga Sp. z o.o. postanowiła wdrożyć system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS. Producent konstrukcji stalowych. Oferuje najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku. Największym atutem Borga jest własna produkcja komponentów stalowych

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp.z o.o.
trelleborg

Trelleborg to jeden z największych światowych dostawców systemów uszczelnień gumowyh dla rur i studzienek wykonanych z betonu, tworzyw sztucznych i stali do zastosowań w instalacjach wodociągowych, ściekowych i odpływowych. SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w fabryce w Bielsku-Białej.

ICT Poland Sp. z o.o.
foxy

Producent papieru toaletowego, chusteczek higienicznych oraz ręczników kuchennych znanych pod marką Foxy wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

Zakłady Usługowe "EZT" S.A.
EZT_logo

Firma Zakłady Usługowe „EZT” postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS. W 2009 roku firma rozpoeczęła działalność jako Zakłady Usługowe „EZT” S.A. Dysponują własną halą prudukcyjną, w której działają dwie linie malowania proszkowego.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Zajmujący się produkcją dla przemysłu motoryzacyjnego polski oddział potężnej szwajcarskiej grupy przemysłowej – fabryka w Katowicach.

"FABA" S.A.
faba1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce firmy „FABA” S.A. w Baboszewie, gdzie odbywa się produkcja narzędzi.

Magneti Marelli
MagnMar

System został wdrożony w dwóch firmach Magneti Marelli w Sosnowcu.

Virtu Sp. j.
virtu

Kolejną firmą z branży spożywczej, która zdecydowała się wdrożyć SUR-FBD CMMS jest firma Virtu z Zawiercia – znany i lubiany producent dań gotowych, które możemy znaleźć we wszystkich dobrych sieciach marketów.

Unilever Polska S.A.
unilever

Podpisaliśmy umowę na wprowadzenie modyfikacji i wdrożenie SUR-FBD w bydgoskiej fabryce tego międzynarodowego koncernu – właściciela takich marek jak Dove, Domestos czy AXE.

Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.
organika

Znany polski producent chemii samochodowej, przemysłowej i gospodarczej. Organika jest dostawcą produktów do tak znanych firm jak SHELL, MOBIL, Orlen, Castorama.

Delfo Polska S.A.
delfo

Firma Delfo Polska S.A. specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Głównymi klientem na rynku polskim jest Fiat Auto Poland, a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. Delfo Polska wchodzi w skład Grupy Magnetto, skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej

Plastic Components and Modules Poland S.A.
MagnMar

Firma, będąca liderem w projektowaniu i produkcji systemów i zaawansowanych technologicznie komponentów do samochodów. W 4 zakładach znajdujących się w Sosnowcu produkowane są głównie lampy i reflektory samochodowe, systemy wydechowe, deski rozdzielcze i zderzaki. System SUR-FBD CMMS został wdrożony w Sosonowcu. Firma należy do koncernu Magneti Marelli.

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp z o.o.
MagnMar

To juz czwarte wdrożenie systemu utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS w fabrykach koncernu Magneti Marelli. Tym razem w fabryce systemów zasilania paliwem i zbiorników.

KEIPER Polska Sp. z o.o.
keiper-recaro-group

Producent foteli samochodowych zakupił system SUR-FBD do nowo wybudowanej fabryki w Brzegu.

Clavey Maintenance Service
clavey

Polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych (dla BMW, Mercedes, Siemens) zakupił dla Volkswagena Swarzędz – polskiej fabryki niemieckiego koncernu – oprogramowanie SUR-FBD. System został także wdrożony w poznańskiej fabryce koncernu.

TI Poland Sp. z o.o.
ti-automative

Fabryka układów hamulcowych oraz paliwowych w Bielsku-Białej. Polski oddział globalnego lidera w branży samochodowej – brytyjskiej firmy TI Automotive.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Wdrożyliśmy nasz system w drugiej fabryce firmy Rieter w Nowogardzie.

Lumag Sp. z o.o.
lumag

Zlokalizowana w Budzyniu pod Poznaniem firma Lumag produkuje okładziny i klocki hamulcowe.

Daedong Poland Sp. z o.o.
daedong

Koreański producent osprzętu elektronicznego dla przemysłu samochodowego wdrożył systemu SUR-FBD CMMS/EAM w swoim zakładzie w Gliwicach.

TMP Fondalmec Poland Sp. z o.o.
fondalmec

Polski oddział włoskiej grupy przemysłowej, produkujący w fabryce w Żorach podzespoły do silników samochodowych.

TOORA Poland S.A.
toora

Producent aluminiowych komponentów samochodowych, felg oraz grzejników. Do klientów TOORA należą między innymi Fiat, GM, TRW.

Pioma Odlewnia Sp. z o.o.
pioma-odlewnia

Należący do Polskiej Grupy Odlewniczej producent odlewów staliwnych i żeliwnych wdrożył SUR-FBD CMMS w zakładzie w Piotrkowie Trybunalskim.

Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.
zgh-boleslaw

System został wraz z modyfikacjami wdrożony w ZGH Bolesław w Bukownie koło Olkusza. Jest to lider w produkcji cynku wysokiej jakości na rynek polski oraz do Unii Europejskiej.

Polski Koks S.A.
polskikoks

Nowopowstały Zakład Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych należący do spółki Polski Koks S.A. postanowił wdrożyć nasz system CMMS.

Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
jabil

Bydgoski oddział amerykańskiej korporacji zajmującej się szeroko pojętą elektroniką.

Berker Polska Sp. z o.o.
berker

Berker – firma stworzona w 1919 roku w Schalksmühle, produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Symbol międzynarodowej marki, wyróżnionej licznymi nagrodami, której produkty znajdują się w najpiękniejszych budynkach w całym świecie.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Opole.
lafarge

Fabryka produkująca dachówki oraz systemy akcesoriów dachowych pod tak znanymi markami jak BRAAS czy RuppCeramika.

DENDRO Poland Sp. z o.o.
dendro-poland

Dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład silnej, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży chemicznej i meblarskiej. Głównym klientem jest IKEA. System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu – SUR-FBD – wpisuje się w strategię rozwoju firmy.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Płońsk.
lafarge

Wdrożenie SUR-FBD w drugiej fabryce z grupy produkującej akcesoria dachowe.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Przysucha
lafarge

SUR-FBD wdrożone w trzeciej fabryce firmy Lafarge w polsce.

H+H Polska Sp. z o.o.

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. System został wdrożony w warszawskiej fabryce tej grupy.

CEMEX Polska Sp. z o.o.
cemex

CEMEX Polska członek jednego z największych na świecie koncernów produkujących materiały budowlane – CEMEX, należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowgo i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.

Olvit Sp. z o.o.
olvit

Znany polski producent olejów i margaryn (Marki: Pani Domu, Zosia, Palma, Złotopolska).

Mieszko S.A. Fabryka NR 1
mieszko

Czołowy polski producent słodyczy (Marki: Zozole, Michaszki, Espresso, Praliny).

FagorMastercook S.A.
mastercook

SUR-FBD został wdrożony w trzech wrocławskich fabrykach wchodzących w skład Grupy Fagor należącej do największej na świecie grupy kooperacyjnej Mondragón Corporación Cooperativa. Produkty oznaczonych nazwą „Mastercook” to pełna linia sprzętu AGD. Obecnie marka Mastercook zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem udziału w rynku AGD.

Electrolux Poland Sp. z o.o.
electrolux

Wdrożyliśmy nasz system klasy CMMS w nowoczesnej fabryce zmywarek firmy Electrolux w Żarowie pod Świdnicą.

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
harris

Lincoln Electric – światowy lider branży spawalniczej – wybrał SUR-FBD CMMS do  swojej fabryki spawarek w Bielawie.

Mieszko S.A. Fabryka NR 2
mieszko

SUR-FBD.CMMS wdrożony również w drugiej fabryce firmy Mieszko w Raciborzu.

Polmos Żyrardów
belvedere

Producent wódki Belvedere wdrożył SUR-FBD CMMS. Belvedere Vodka to jedyna polska marka w portfolio  Louis Vuitton Moët Hennessy, światowego lidera w dziedzinie dóbr luksusowych.

LUCKY UNION FOODS-EURO Sp. z o.o.
luf

Nowo wybudowana fabryka tajlandzko – koreańskiej spółki produkująca paluszki krabowe Surimi zlokalizowana w Goleniowie pod Szczecinem.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

To już druga instalacja SUR-FBD.CMMS w firmie należącej do grupy Dr. Oetker. Tym razem w Płockiej fabryce produkującej artykuły dekoracyjne.

HJH Polska S.A.
pudliszki

System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony w firmie HJ Heinz. Marka Pudliszki nieustannie zdobywa prestiżowe nagrody. W 2009 Znak Najmocniejszej Polskiej Marki oraz Marki Wysokiej Reputacji w kategorii Żywność w plebiscycie Premium Brand, godło „Najlepsze w Polsce” dla flagowego produktu – koncentratu pomidorowego. Od 1997 r. Pudliszki wchodzą w skład amerykańskiej grupy H.J. Heinz Company.

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
lantmannen

Od 18 lat firma Lantmannen Unibake Poland specjalizuje się w produkcji pieczywa, które bezpośrednio po wypieku jest pakowane i zamrażane. Zasięgiem sprzedaży Lantmannen Unibake Poland obejmuje terytorium całej Polski i od kilku lat z powodzeniem eksportuje swoje wyroby do wielu krajów europejskich. Dzięki produktom o wysokich walorach jakościowych i technologicznych firma otrzymuje szereg nagród – w tym nagroda Teraz Polska w czerwcu 2009 roku.

Nestle Waters Polska S.A.
nestle

Oddział Dar Natury tego międzynarodowego koncernu spożywczego zakupił i wdrożył system SUR-FBD.CMMS w fabryce wody źródlanej w Częstoniewie pod Grójcem.

Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" SA
kruszwica

Gdańska fabryka tej znanej na polskim rynku firmy (znany wszystkim Olej Kujawski) należącej do międzynarodowego koncernu BUNGE zakupiła SUR-FBD.CMMS.

Mieszko S.A. Fabryka Warszawa
mieszko

System Utrzymania Ruchu wdrożony już w trzeciej fabryce Mieszko – tym razem w Warszawie.

SITS Sp. z o.o.
sits

SITS jest polsko-szwedzką firmą z siedzibą w Brodnicy. Jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Meble są obecne w całej Europie, a rynki skandynawskie są priorytetem. Firma w krótkim czasie przekształciła się w jednego z największych w Europie producentów tapicerki.

Press-Glas S.A.
press_glas

Firma Press-Glas jest największym polskim producentem szyb zespolonych. Produkcję zlokalizowano w czterech zakładach w Polsce, w Nowej Wsi, Tychach, Tczewie i Radomsku. Proces produkcji jest prowadzony w oparciu o uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000 i ISO 14001. System SUR-FBD.CMMS zapewni elektroniczny obieg informacji oraz standaryzację procesów serwisowych we wszystkich zakładach.

Alfa Poland Sp. z o.o.
gruppo-tekno-alfa

System SUR-FBD.CMMS wspomaga firmę Alfa Poland (oddział włoskiej spółki Tekno-Alfa), świadczącej usługi pełnego zabezpieczenia utrzymania ruchu w zakładzie FiatAvio w Bielsku-Białej – działającą w sektorze lotniczo-kosmicznym w Grupie Fiata (w Bielsku-Białej są produkowane łopatki do wirników silników odrzutowych).

FoodCare Sp. z o.o.
food-care

Firma FoodCare jest największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej. Jest właścicielem marek takich jak: Tiger Enegry Drink (który obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku energetyków w Polsce), Fitella (lider w kategorii musli pod względem ilości sprzedanych opakowań w Polsce), Gellwe, Pandicao, czy La Mattina. FOODCARE – jako czołowy polski producent z branży FMCG- wprowadza do sprzedaży nowy napój energetyczny o nazwie N-GINE. Twarzą marki w Polsce będzie kierowca FORMUŁY 1 – Robert Kubica.

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.
jackpol

Producent papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz czyściwa papierowego z Oławy postanowił wdrożyć system SUR-FBD.CMMS.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
cisowianka

System SUR-FBD.CMMS wspomaga zarządzanie Działem Utrzymania Ruch w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. – producenta wody mineralnej Cisowianka .Dzięki zaangażowaniu pracowników, wspomaganych nowoczesnymi narzędziami zarządzania, firma od wielu lat zdobywa uznanie i nagrody na rynku krajowym oraz zagranicznym. Czego największym ukoronowaniem jest tytuł SUPERBRANDS 2009.

Harris Calorific International Sp. z o.o.
harris

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dzierżoniowskiej fabryce Harris Calorific (produkcja elektrod do spawania).

Action S.A.
action

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów z branży komputerowej w Polsce. SUR-FBD.CMMS będzie między innymi odpowiedzialny za zarządzanie utrzymaniem ruchu na nowoczesnych liniach pakujących.

Kospan
kospan

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

Electropoli Poland Sp. z o.o.
logo-electropoli-new_small1

Firma Electropoli, Europejski lider w zakresie usług obróbki powierzchniowej wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

Fabryka Mebli SZYNAKA Sp. z o.o.
loga_fabryka

Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej rozwinęła liczne kontakty handlowe w Polsce i ponad kilkudziesięciu krajach na świecie. Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. to producent mebli/elementów meblowych opartych na bazie płyty wiórowej oklejanej foliami finish o różnych kolorach. W dwóch oddziałach Grupy Meblowej Szynaka wdrożony został system SUR-FBD.CMMS.

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o.
Saint-Gobain-Logo

Saint-Gobain to wiele silnych i znanych marek producentów materiałów dla budownictwa i przemysłu, np. samochodowego oraz narzędzi ściernych. Zakończyliśmy proces wdrożenia naszego systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Saint-Gobain.

Leviat Polska
leviat_halfen

Leviat jest światowym liderem w technologii połączeń, zamocowań, zbrojenia betonu montażu i transportu dla branży budowlanej. W firmie Leviat wdrożono system SUR-FBD CMMS

Veka Polska Sp. z o.o.
veka

VEKA Polska Sp. z o.o. powstała w Skierniewicach w 1994 roku. Firma należy do międzynarodowej Grupy VEKA, działającej i produkującej profile na wszystkich kontynentach. Szczycimy się, że VEKA Polska jest częścią tej Grupy!

CEMEX Polska Sp. z o.o.
cemex

CEMEX Polska członek jednego z największych na świecie koncernów produkujących materiały budowlane – CEMEX, należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowgo i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Opole.
lafarge

Fabryka produkująca dachówki oraz systemy akcesoriów dachowych pod tak znanymi markami jak BRAAS czy RuppCeramika.

H+H Polska Sp. z o.o.

H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem oraz dostawcą betonu komórkowego na rynku europejskim. System został wdrożony w warszawskiej fabryce tej grupy.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Płońsk.
lafarge

Wdrożenie SUR-FBD w drugiej fabryce z grupy produkującej akcesoria dachowe.

Lafarge Dachy Sp. z o.o. Fabryka Przysucha
lafarge

SUR-FBD wdrożone w trzeciej fabryce firmy Lafarge w polsce.

MCS Sp. z o. o.
mcs_zory

MCS Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2009 roku. Należy do Holdingu MANGATA. Zajmuje się produkcją elementów do układów wydechowych większości produkowanych w Europie marek samochodów oraz obróbką mechaniczną odlewów i odkuwek aluminiowych, żeliwnych, stalowych, a także innych materiałów.

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.
Toyota_Boshoku

Kolejną firmą z branży samochodowej jest zlokalizowana w Legnicy firma Toyota Boshoku Legnica Sp. z o. o. – Join Venture pomiędzy firmami TOYOTA BOSHOKA, DENSO i MECAPLAST Group. W fabryce tej są produkowane komponenty do silników samochodowych.

Flexider Poland Sp. z o.o.
flexider

Zlokalizowana na terenie tyskiego Fiata polska fabryka międzynarodowego producenta podzespołów samochodowych.

Katcon Polska Sp. z o.o.
katcon

Katcon Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy wytwórców i projektantów katalizatorów i systemów wydechowych – Orginal Equipment Manufactures (OEM’s).

Magna Car Top Systems Poland
magna_logo

Magna Car Top Systems Poland projektuje i produkuje systemy dachowe dla różnych producentów samochodów na całym świecie. Firma z Tychów postanowiła wdrożyć system SUR-FBD CMMS.

Adler Pelzer Group
Adler-Pelzer-Group

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce w Gliwicach należącej do grupy Adler Pelzer Group, światowego lidera w produkcji elementówi części wygłuszeniowych dla sektora automotive.

Reflex 2k Spółka Jawna
reflex

Firma specjalizuje się w produkcji elementów i zespołów metalowych, głównie na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

Sila Poland Sp. z o.o.
sila

Polski oddział tego włoskiego koncernu produkującego na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego kupił system SUR-FBD CMMS.

Marpol Sp. z o.o.
marpol

Fabryka produkująca części do samochodowych układów chłodzenia zlokalizowana w Bielsku-Białej.

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.
magna_logo

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej zatrudniająca ponad 700 osób, należąca do międzynarodowego koncernu Magna, jednego z liderów na rynku produkcji komponentów motoryzacyjnych. Firma kupiła system SUR-FBD CMMS.

PRIMA SOSNOWIEC ADVANCED PLASTIC TECHNOLOGIES Sp. z o.o.
Prima_Sosnowiec

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dwóch fabrykach włoskiej grupy PRIMA
SOSNOWIEC ADVANCED PLASTIC TECHNOLOGIES SP. Z O.O. w Sosnowcu. Głównym odbiorcą produkowanych tam komponentów jest fabryka Fiata w Tychach.

DTR VMS Poland Sp. z o.o.
dtr-vms-italia

Należący do włoskiego koncernu częstochowski oddział zakupił SUR-FBD.

Hengst Filter Polska Sp. z o.o.
Hengst

Od pierwszych dni działalności firma Hengst opracowuje i produkuje rozwiązania w zakresie filtracji i zarządzania płynami dla znanych producentów samochodów i silników oraz dla wielu obszarów zastosowania w przemyśle. W tej kwestii dosłownie dorośli do roli: międzynarodowego dostawcy z klientelą na całym świecie. Firma Hengst Filter Polska Sp. z o.o. wdrożyła i pracuje na naszym systemie SUR-FBD CMMS EAM.

Plastic Components and Modules Poland S.A.
MagnMar

Firma, będąca liderem w projektowaniu i produkcji systemów i zaawansowanych technologicznie komponentów do samochodów. W 4 zakładach znajdujących się w Sosnowcu produkowane są głównie lampy i reflektory samochodowe, systemy wydechowe, deski rozdzielcze i zderzaki. System SUR-FBD CMMS został wdrożony w Sosonowcu. Firma należy do koncernu Magneti Marelli.

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
nexteer

Nexteer Automotive jest globalną firmą produkującą układy kierownicze ze wspomaganiem hydraulicznym i elektrycznym, kolumny kierownicze oraz produkty do układów jezdnych dla producentów oryginalnych podzespołów . Najwyższej klasy zespoły utrzymania ruchu otrzymały wsparcie systemu SUR-FBD.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Zajmujący się produkcją dla przemysłu motoryzacyjnego polski oddział potężnej szwajcarskiej grupy przemysłowej – fabryka w Katowicach.

Plastic Components Fuel Systems Poland Sp z o.o.
MagnMar

To juz czwarte wdrożenie systemu utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS w fabrykach koncernu Magneti Marelli. Tym razem w fabryce systemów zasilania paliwem i zbiorników.

Magneti Marelli
MagnMar

System został wdrożony w dwóch firmach Magneti Marelli w Sosnowcu.

KEIPER Polska Sp. z o.o.
keiper-recaro-group

Producent foteli samochodowych zakupił system SUR-FBD do nowo wybudowanej fabryki w Brzegu.

Clavey Maintenance Service
clavey

Polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych (dla BMW, Mercedes, Siemens) zakupił dla Volkswagena Swarzędz – polskiej fabryki niemieckiego koncernu – oprogramowanie SUR-FBD. System został także wdrożony w poznańskiej fabryce koncernu.

TI Poland Sp. z o.o.
ti-automative

Fabryka układów hamulcowych oraz paliwowych w Bielsku-Białej. Polski oddział globalnego lidera w branży samochodowej – brytyjskiej firmy TI Automotive.

Daedong Poland Sp. z o.o.
daedong

Koreański producent osprzętu elektronicznego dla przemysłu samochodowego wdrożył systemu SUR-FBD CMMS/EAM w swoim zakładzie w Gliwicach.

TMP Fondalmec Poland Sp. z o.o.
fondalmec

Polski oddział włoskiej grupy przemysłowej, produkujący w fabryce w Żorach podzespoły do silników samochodowych.

TOORA Poland S.A.
toora

Producent aluminiowych komponentów samochodowych, felg oraz grzejników. Do klientów TOORA należą między innymi Fiat, GM, TRW.

Rieter Automotive Poland. Sp. z o.o.
rieter

Wdrożyliśmy nasz system w drugiej fabryce firmy Rieter w Nowogardzie.

Lumag Sp. z o.o.
lumag

Zlokalizowana w Budzyniu pod Poznaniem firma Lumag produkuje okładziny i klocki hamulcowe.

Delfo Polska S.A.
delfo

Firma Delfo Polska S.A. specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Głównymi klientem na rynku polskim jest Fiat Auto Poland, a sprzedaż na rynki zagraniczne skierowana jest m.in. do takich klientów jak GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. Delfo Polska wchodzi w skład Grupy Magnetto, skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej

Adient Seating Poland sp. z o.o. Oddział w Bieruniu
adient

Adient Seating Poland sp. z o.o. Oddział w Bieruniu należy do grupy produktowej Complete Seat/JIT. Obecnie w Bieruniu firma produkuje siedzenia dla samochodów marek Fiat, Lancia i Opel. To nasze kolejne wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w branży automotive.

Euroglas Polska Sp. z o.o.
euro-glas

System został znacznie zmodyfikowany i wdrożony w hucie szkła z największym na świecie piecem do wyrobu szkła oraz najdłuższą w Polsce linią produkcyjną o długości 1 km w Ujeździe k. Tomaszowa Mazowieckiego. Huta Euroglasw w Ujeździe to przedsięwzięcie typu greenfield czyli ograniczenie do minimum negatywnego oddziaływania planowanej inwestycji na otoczenie zewnętrzne.

Pioma Odlewnia Sp. z o.o.
pioma-odlewnia

Należący do Polskiej Grupy Odlewniczej producent odlewów staliwnych i żeliwnych wdrożył SUR-FBD CMMS w zakładzie w Piotrkowie Trybunalskim.

Zakłady Górniczo-Hutnicze "Bolesław" S.A.
zgh-boleslaw

System został wraz z modyfikacjami wdrożony w ZGH Bolesław w Bukownie koło Olkusza. Jest to lider w produkcji cynku wysokiej jakości na rynek polski oraz do Unii Europejskiej.

Polski Koks S.A.
polskikoks

Nowopowstały Zakład Produkcji Kompozytowych Paliw Stałych należący do spółki Polski Koks S.A. postanowił wdrożyć nasz system CMMS.

FUCHS OIL CORPORATION (PL) SP Z.O.O.
Fuchs

Grupa FUCHS to firma z niemieckimi korzeniami, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki smarne oraz produkty pokrewne od ponad 85 lat – dla praktycznie wszystkich obszarów zastosowań i sektorów. Lubricants Department zakupił SUR-FBD dla swoich serwisów olejowych.

Orlen Oil Sp. z o.o.
orlen

ORLEN OIL- Spółka działająca w ramach grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, zajmuje się kompleksowo produkcją i dystrybucją środków smarnych . System SUR-FBD będzie wspomagał serwisy Orlen Oil w ramach dystrybucji najwyższej klasy olejów oraz środków smarnych dla przemysłu.

Unilever Polska S.A.
unilever

Podpisaliśmy umowę na wprowadzenie modyfikacji i wdrożenie SUR-FBD w bydgoskiej fabryce tego międzynarodowego koncernu – właściciela takich marek jak Dove, Domestos czy AXE.

Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A.
organika

Znany polski producent chemii samochodowej, przemysłowej i gospodarczej. Organika jest dostawcą produktów do tak znanych firm jak SHELL, MOBIL, Orlen, Castorama.

FagorMastercook S.A.
mastercook

SUR-FBD został wdrożony w trzech wrocławskich fabrykach wchodzących w skład Grupy Fagor należącej do największej na świecie grupy kooperacyjnej Mondragón Corporación Cooperativa. Produkty oznaczonych nazwą „Mastercook” to pełna linia sprzętu AGD. Obecnie marka Mastercook zajmuje drugie miejsce w Polsce pod względem udziału w rynku AGD.

Electrolux Poland Sp. z o.o.
electrolux

Wdrożyliśmy nasz system klasy CMMS w nowoczesnej fabryce zmywarek firmy Electrolux w Żarowie pod Świdnicą

Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o.
schneider

System SUR-FBD CMMS wdrożyliśmy w firmie Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Stymulujemy transformację cyfrową, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, produkty łączące punkty końcowe z chmurą, systemy sterowania, oprogramowanie i usługi w całym cyklu życia, umożliwiając zintegrowane zarządzanie firmą, domem, budynkami, centrami danych, infrastrukturą oraz i przemysłem.

Hager Polo Produkcja Sp. z o.o.
hager

Polski oddział światowego producenta sprzętu elektroinstalacyjnego (Marki: Hager, Polo, Tehalit) – fabryka w Tychach.

Technisat Digital Sp. z o.o.
Druck

TechniSat to firma z 30-letnim doświadczeniem w produkcji elektroniki użytkowej. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech.

MST Sp. z o.o Sp. k.
mst

MST Sp.z o.o Sp.k. działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego. Głównym profilem działalności jest produkcja komponentów do przemysłu oświetleniowego: modułów LED, zasilaczy LED, stateczników elektromagnetycznych mHID i FLUO, systemów zintegrowanych HID, zapłonników do lamp HID, cewek filtrujących oraz kompensacyjnych. Od teraz w firmie MST Sp.z o.o Sp.k. działa już nasz system SUR-FBD.CMMS.

Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o.
Setrab
Firma Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o. (dawniej Scanrad Sp. z o.o.) mieści się w Krzywopłotach koło Karlina. Funkcjonuje na rynku polskim od 2006 roku.
Obecnie znajduje się w ekscytującej i ekspansywnej fazie. Jest częścią notowanej na giełdzie chińskiej firmy Yinlun, która prowadzi działalność w zakresie wymienników ciepła w Chinach, Europie, USA i Indiach. Firma Yinlun Setrab Poland Sp. z o.o. wdrożyła nasz system SUR-FBD.CMMS w dziale utrzymania ruchu.
Electropoli Poland Sp. z o.o.
logo-electropoli-new_small1
Firma Electropoli, Europejski lider w zakresie usług obróbki powierzchniowej wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.
Berker Polska Sp. z o.o.
berker

Berker – firma stworzona w 1919 roku w Schalksmühle, produkująca osprzęt elektroinstalacyjny. Symbol międzynarodowej marki, wyróżnionej licznymi nagrodami, której produkty znajdują się w najpiękniejszych budynkach w całym świecie.

Apator S.A.
apator

Zlokalizowana pod Toruniem nowo wybudowana fabryka firmy Apator S.A. zakupiła nasz system CMMS. Apator to znany producent liczników gazu, energii, ciepła, wody.

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.
harris

Lincoln Electric – światowy lider branży spawalniczej – wybrał SUR-FBD CMMS do  swojej fabryki spawarek w Bielawie.

"FABA" S.A.
faba1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w fabryce firmy „FABA” S.A. w Baboszewie, gdzie odbywa się produkcja narzędzi.

Jabil Global Services Poland Sp. z o.o.
jabil

Bydgoski oddział amerykańskiej korporacji zajmującej się szeroko pojętą elektroniką.

Harris Calorific International Sp. z o.o.
harris

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w dzierżoniowskiej fabryce Harris Calorific (produkcja elektrod do spawania).

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o.
constract

CONSTRACT Export-Import Sp. z o.o. to rodzinna firma specjalizujca się w produkcji elementów drewnianych dla przemysłu meblarskiego. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

DFM Sp. z o.o.
dfm

DFM Sp. z o.o. to profesjonalny producent mebli tapicerowanych, wyłącznie z polskim kapitałem, z siedzibą w Dobrym Mieście k. Olsztyna. Od 2001 roku sprzedaje z sukcesem najwyższej jakości meble na rynki: Beneluxu, Skandynawii, Niemiec, Szwajcarii, Austrii oraz Stanów Zjednoczonych. Firma wdrożyła System Utrzymania Ruchu SUR-FBD.

Kospan
kospan

Firma KOSPAN to jeden z pierwszych a zarazem największych producentów boazerii panelowych oraz listew profilowych w kraju. Istnieje na rynku od ponad 15 lat w trakcie, których zdobył duże doświadczenie oraz zaufanie partnerów. Koncentracja na zapewnieniu wysokiej jakości produktów, w sposób naturalny zrodziła potrzebę wsparcie służb Utrzymania Ruchu przez specjalizowany system SUR-FBD.

SITS Sp. z o.o.
sits

SITS jest polsko-szwedzką firmą z siedzibą w Brodnicy. Jest producentem wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Meble są obecne w całej Europie, a rynki skandynawskie są priorytetem. Firma w krótkim czasie przekształciła się w jednego z największych w Europie producentów tapicerki.

DENDRO Poland Sp. z o.o.
dendro-poland

Dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład silnej, międzynarodowej grupy kapitałowej z branży chemicznej i meblarskiej. Głównym klientem jest IKEA. System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu – SUR-FBD – wpisuje się w strategię rozwoju firmy.

Fabryka Mebli SZYNAKA Sp. z o.o.
loga_fabryka

Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, która dzięki nowoczesnym metodom zarządzania oraz skutecznej polityce promocyjnej rozwinęła liczne kontakty handlowe w Polsce i ponad kilkudziesięciu krajach na świecie. Fabryka Mebli „SZYNAKA” Sp. z o.o. to producent mebli/elementów meblowych opartych na bazie płyty wiórowej oklejanej foliami finish o różnych kolorach. W dwóch oddziałach Grupy Meblowej Szynaka wdrożony został system SUR-FBD.CMMS.

NOWEL Sp. z o.o.
piekarnianowakowski

Firma NOWEL Sp. z o.o., Piekarnia Nowakowski, to kolejny klient z branży piekarniczej, który zakupił nasz system SUR-FBD.CMMS.

Bakalland S.A.
Bakalland

Lider na polskim rynku bakalii, producent masy do ciast, płatków, musli i batonów wdrożył system SUR-FBD CMMS w fabryce w Łodzi.

Tarczyński S.A.
tarczynski

Grupa Tarczyński jest wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich w Polsce, oferującym produkty pod markami TARCZYŃSKI, DOBROSŁAWA oraz STARPECK. System SUR-FBD CMMS EAM został wdrożony w trzech zakładach grupy – w Ujeźdźcu Małym, Sławie i Bielsku-Białej.

Piekuś Sp. z o.o.
piekus_logo1

System SUR-FBD CMMS został wdrożony w firmie Piekuś Sp. z o.o. Jest to firma rodzinna i cały czas pozostaje wierna tradycji a jednocześnie otwarta na nowe technologie i aktualne trendy.

Madej Wróbel Sp. z o.o.
madej_logo

Madej Wróbel to firma rodzinna, założona przez dwie rodziny: Madej i Wróbel. Wszystko zaczęło się w Rudzie Śląskiej w 1992 roku. Wtedy powstał pierwszy mały zakład, w którym w rodzinnej atmosferze przygotowywali wyroby wędliniarskie dla najbardziej wymagających smakoszy.

Iglotex S.A.
iglotex

Grupa Kapitałowa Iglotex to zdywersyfikowana i zintegrowana pionowo grupa dystrybucyjno–produkcyjna. Jest liderem na rynku żywności mrożonej w Polsce.

Balcerzak Sp. z o.o.
balcerzak

Balcerzak Sp. z o.o. jest jednym z największych i najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwórstwa mięsa. Firma należy do niemieckiej grupy kapitałowej heristo ag, posiada uznaną i renomowaną markę, a co najistotniejsze – stabilną pozycję rynkową. Firma Balcerzak Sp. z o.o. jest już po migracji do nowego systemu SUR-FBD.CMMS.

Jedność Spółka z o.o.
Producent-pellet-jednosc

Firma Jedność to wiodący producent pellet na snacki i prażynki w Polsce i w Europie.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

System SUR-FBD został wybrany przez firmę Dr. Oetker jako system wspierający pracę Działu Utrzymania Ruchu. Instalacja w pierwszym zakładzie (Łebcz koło Pucka), miała miejsce w dniach 17-18 listopad 2009. Dr. Oetker zajmuje pozycję lidera w większości segmentów, w których jest aktywny, co świadczy o ogromnym zaufaniu Konsumentów do wyrobów Dr. Oetkera. Artykuły z wizerunkiem „światłej głowy” znały już nasze babcie. Marka Dr. Oetker była i jest gwarantem najwyższej jakości, opartej na wieloletniej tradycji. Produkty ze znakiem Dr. Oetkera sprzedawane są na całym świecie

Royal Canin Polska Sp. z o.o.
royal-canin

Kolejną znaną firmą, która zdecydowała się wdrożyć system SUR-FBD.CMMS jest producent karmy dla psów i kotów – zlokalizowany w Niepołomicach Royal Canin Polska.

Przedsiębiorstwo Drobiarskie "DROBEX" Sp. z o.o.
drobex

Znana firma drobiarska (z tradycjami sięgającymi lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku) podjęła decyzję o wdrożeniu systemu SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w Solcu Kujawskim.

PROMAR Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o.
promar_logo_pl

Firma Promar jest firmą działającą w branży spożywczej od ponad 30 lat. W tym czasie stali się jednym z najważniejszych graczy na rynku polskim, oraz z powodzeniem wkroczyli na rynki międzynarodowe. Nowoczesny zakład produkcyjny spełnia restrykcyjne normy BRC 8 oraz IFS. Posiada własne laboratorium mikrobiologiczne. Promar w początkach swojej działalności specjalizował się w kompleksowym zaopatrzeniu zakładów z branży przemysłu mięsnego. W trakcie 30 lat istnienia oferta rozwijała się i ewoluowała. Dziś, w bardzo szerokiej ofercie dodatków i przypraw sprzedawanych przez Promar, znajdziemy propozycje dla wszystkich specjalności związanych z branżą spożywczą. W firmie Promar wdrożyliśmy nasz system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS.

Best Oil Sp. z o.o.
bestoil_logo

Best Oil Sp. z o.o. została założona i zarejestrowana w listopadzie 2009 roku. Podstawowe obszary działalności przedsiębiorstwa to skup, przetwórstwo nasion rzepaku oraz sprzedaż produktów z nich wytwarzanych: olej rzepakowy, poekstrakcyjna śruta rzepakowa i biomasa.

Prosiaczek Sp. z o.o.
prosiaczek

Prosiaczek Sp. z o.o. to zakład przetwórstwa mięsnego. Firma funkcjonuje ma rynku polskim od 2002 r. W swojej ofercie posiada wędliny o oryginalnym smaku (szynki, polędwice, karczek, schab, kiełbasę) przyprawione naturalnymi, ziołowymi aromatami.

Solan Investment Sp. z o.o.
solan_logo

Solan Investment Sp. z o.o. produkuje susze ziemniaczane już ponad 80 lat. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w przemyśle przetwórstwa ziemniaczanego Spółka oferuje produkty najwyższej jakości starannie dopasowane do wymagań klientów.

Mieszko S.A. Fabryka NR 1
mieszko

Czołowy polski producent słodyczy (Marki: Zozole, Michaszki, Espresso, Praliny).

Polmos Żyrardów
belvedere

Producent wódki Belvedere wdrożył SUR-FBD CMMS. Belvedere Vodka to jedyna polska marka w portfolio  Louis Vuitton Moët Hennessy, światowego lidera w dziedzinie dóbr luksusowych.

LUCKY UNION FOODS-EURO Sp. z o.o.
luf

Nowo wybudowana fabryka tajlandzko – koreańskiej spółki produkująca paluszki krabowe Surimi zlokalizowana w Goleniowie pod Szczecinem.

FoodCare Sp. z o.o.
food-care

Firma FoodCare jest największym producentem marek własnych w kategoriach deserowych w Europie Centralnej. Jest właścicielem marek takich jak: Tiger Enegry Drink (który obecnie jest niekwestionowanym liderem rynku energetyków w Polsce), Fitella (lider w kategorii musli pod względem ilości sprzedanych opakowań w Polsce), Gellwe, Pandicao, czy La Mattina. FOODCARE – jako czołowy polski producent z branży FMCG- wprowadza do sprzedaży nowy napój energetyczny o nazwie N-GINE. Twarzą marki w Polsce będzie kierowca FORMUŁY 1 – Robert Kubica.

Virtu Sp. j.
virtu

Kolejną firmą z branży spożywczej, która zdecydowała się wdrożyć SUR-FBD CMMS jest firma Virtu z Zawiercia – znany i lubiany producent dań gotowych, które możemy znaleźć we wszystkich dobrych sieciach marketów.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
cisowianka

System SUR-FBD.CMMS wspomaga zarządzanie Działem Utrzymania Ruch w firmie Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. – producenta wody mineralnej Cisowianka .Dzięki zaangażowaniu pracowników, wspomaganych nowoczesnymi narzędziami zarządzania, firma od wielu lat zdobywa uznanie i nagrody na rynku krajowym oraz zagranicznym. Czego największym ukoronowaniem jest tytuł SUPERBRANDS 2009.

Dr. Oetker Polska Sp. z o.o.
dr.oetker

To już druga instalacja SUR-FBD.CMMS w firmie należącej do grupy Dr. Oetker. Tym razem w Płockiej fabryce produkującej artykuły dekoracyjne.

HJH Polska S.A.
pudliszki

System wsparcia Służb Utrzymania Ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony w firmie HJ Heinz. Marka Pudliszki nieustannie zdobywa prestiżowe nagrody. W 2009 Znak Najmocniejszej Polskiej Marki oraz Marki Wysokiej Reputacji w kategorii Żywność w plebiscycie Premium Brand, godło „Najlepsze w Polsce” dla flagowego produktu – koncentratu pomidorowego. Od 1997 r. Pudliszki wchodzą w skład amerykańskiej grupy H.J. Heinz Company.

Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o.
lantmannen

Od 18 lat firma Lantmannen Unibake Poland specjalizuje się w produkcji pieczywa, które bezpośrednio po wypieku jest pakowane i zamrażane. Zasięgiem sprzedaży Lantmannen Unibake Poland obejmuje terytorium całej Polski i od kilku lat z powodzeniem eksportuje swoje wyroby do wielu krajów europejskich. Dzięki produktom o wysokich walorach jakościowych i technologicznych firma otrzymuje szereg nagród – w tym nagroda Teraz Polska w czerwcu 2009 roku.

Nestle Waters Polska S.A.
nestle

Oddział Dar Natury tego międzynarodowego koncernu spożywczego zakupił i wdrożył system SUR-FBD.CMMS w fabryce wody źródlanej w Częstoniewie pod Grójcem.

Zakłady Tłuszczowe "Kruszwica" SA
kruszwica

Gdańska fabryka tej znanej na polskim rynku firmy (znany wszystkim Olej Kujawski) należącej do międzynarodowego koncernu BUNGE zakupiła SUR-FBD.CMMS.

Mieszko S.A. Fabryka NR 2
mieszko

SUR-FBD.CMMS wdrożony również w drugiej fabryce firmy Mieszko w Raciborzu.

Olvit Sp. z o.o.
olvit

Znany polski producent olejów i margaryn (Marki: Pani Domu, Zosia, Palma, Złotopolska).

Mieszko S.A. Fabryka Warszawa
mieszko

System Utrzymania Ruchu wdrożony już w trzeciej fabryce Mieszko – tym razem w Warszawie.

Greenyard Frozen Poland Spółka z o.o.
greenyardfrozen

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mrożonek owocowych i warzywnych, mrożonych ziół oraz dań gotowych dla rynku detalicznego, gastronomicznego i przemysłowego. Firma od kilku miesięcy prowadziła testy naszego systemu SUR-FBD.CMMS i zdecydowała się na zakup i wdrożenie naszej aplikacji dla działu UR.

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o.
lukosz

Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. jest firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. Na chwilę obecną zatrudnia około tysiąca osób. Zakłady ŁUKOSZ Sp. z o.o. posiadają niezbędne certyfikaty jakościowe wymagane przez klientów detalicznych, sieci handlowe w obrocie krajowym i międzynarodowym. W marcu 2023 r. firma Polskie Mięso i Wędliny ŁUKOSZ Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie naszego systemu SUR-FBD.CMMS.

Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny
agro_small

Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny jest jedno z największych przedsiębiorstw rolnych w kraju. Jest nowoczesnym, wielobranżowym przedsiębiorstwem, którego podstawowy zakres działalności to: produkcja koncentratu i aromatu jabłkowego, produkcja suszonych wytłoków jabłkowych, produkcja karpia handlowego, produkcja pasz treściwych i wiele innych. Od października 2023 roku wsparcie w firmie zapewnia nasz system SUR-FBD.CMMS

Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. - PZL Mielec
pzl_logo

Spółka zależna Sikorsky Aircraft Corporation jest największym w Polsce producentem samolotów, rozszerzającym profil produkcji o wytwarzanie struktur lotniczych i produkcję helikopterów. W firmir PZL Mielec wdrożono system SUR-FBD.CMMS EAM.

Gardner Aerospace - Mielec Sp. z o.o.
GardnerAerospace_logo

Gardner jest jednym z największych i najbardziej zróżnicowanych producentów w przemyśle lotniczym z gotowych i obrabianych detali wykonanych z metali twardych i miękkich. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS EAM.

Alfa Poland Sp. z o.o.
gruppo-tekno-alfa

System SUR-FBD.CMMS wspomaga firmę Alfa Poland (oddział włoskiej spółki Tekno-Alfa), świadczącej usługi pełnego zabezpieczenia utrzymania ruchu w zakładzie FiatAvio w Bielsku-Białej – działającą w sektorze lotniczo-kosmicznym w Grupie Fiata (w Bielsku-Białej są produkowane łopatki do wirników silników odrzutowych).

Goodrich Aerospace Poland (Collins Aerospace)
collins-polska-logo

Zakłady Goodrich Aerospace Poland sp. z o.o. są częścią Collins Aerospace będącego jednym z oddziałów amerykańskiej korporacji Raytheon Technologies Corporation (RTX). Collins Aerospace jest jednym z największych na świecie dostawców zaawansowanych technologii dla przemysłu lotniczego i obronnego. Zakład z Krosna wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.

FORAM Sp. z o.o. sp.k.
artforma

Marka Artforma to czołowy producent Luster Podświetlanych LED w Polsce i Europie. Nieustannie udoskonalane procesy produkcji oraz wieloletnie doświadczenie w branży są gwarantem najwyższej jakości produktu z praktycznie nieograniczonymi możliwościami modyfikacji. Każdy produkt wykonywany jest ręcznie na indywidualne zamówienie Klienta. Firma ARTFORMA wdrożyła nasz system SUR-FBD.CMMS.

CENTROZŁOM WROCŁAW Spółka Akcyjna
centrozlom
CENTROZŁOM WROCŁAW Spółka Akcyjna to firma zajmująca się zakupem, przerobem i sprzedażą złomu stalowego, żeliwnego i metali kolorowych, zbiórką zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, dystrybucją wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych, kompleksową obsługą firm w zakresie zagospodarowania odpadów przemysłowych, odzyskiem i złomowaniem odpadów oraz zbrojeniami budowlanymi.
Tak szeroki wachlarz działalności firmy wspierany jest przez nas system SUR-FBD.CMMS.
x-kom Sp. z o.o.
x-kom_logo_RGB
Obecnie firma x-kom to 26 nowoczesnych salonów stacjonarnych w całej Polsce, jeden z najczęściej wybieranych Sklepów Internetowych w kraju i największy sprzedawca na Allegro. Wysoką jakość usług potwierdzają pozytywne komentarze oraz liczne nagrody przyznawane przez Konsumentów.
Największą siłą firmy x-kom są ludzie, skupieni w 28 działach firmy. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Zespół liczy już ponad 2 000 osób i stale się powiększa. W listopadzie 2023 roku w firmie x-kom sp. z o.o. wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS
Belmaflex Polska Sp. z o.o.
belmaflex

Belmaflex Polska Sp. z o.o. jest wiodącym Europejskim producentem muf termokurczliwych, redukcji, fittingów PE oraz innych komponentów wykorzystywanych przy budowie i renowacji preizolowanych sieci ciepłowniczych.

Trzuskawica S.A.
trzuskawica

W firmie Trzuskawica S.A. od 1910 roku z powodzeniem wydobywamy kamień wapienny i produkujemy wapno najwyższej jakości, które dostarczamy do takich sektorów jak: budownictwo, ochrona środowiska, energetyka, hutnictwo, rolnictwo, przemysł papierniczy , chemiczny i inne. W firmie Trzuskawica S.A. został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Gerda Sp. z o.o.
gerda

Firma GERDA, producent drzwi i zamków do drzwi, to polska firma, która od ponad 30 lat rozwija się w branży związanej z produkcją drzwi, zamków, okuć i bram segmentowych. W firmie GERDA Sp. z.o.o. został wdrożony nowy system SUR-FBD.CMMS.

Megadyne Production Poland Sp. z o.o.
ammega-logo-white-morepadding2

Grupa Megadyne opracowuje i produkuje pasy, zestawy komponentowe i całkowite systemy pasowe. Jako wiarygodny partner dla producentów maszyn i urządzeń oraz dystrybutorów części zamiennych, posiada zakłady produkcyjne w Europie, Północnej Ameryce i Azji. Firma Megadyne Production Poland Sp. z o.o. wdrożyła nasz system SUR-FBD CMMS EAM.

Dr Irena Eris
Dr-Irena-Eris-top_1

Dr Irena Eris to znany i od lat ceniony producent kosmetyków. Firma postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS w swojej fabryce w podwarszawskim Piasecznie. System będzie wspomagał dział Utrzymania Ruchu i AKP w codziennej pracy.

Retail Robotics
RRobotics

Firma Retail Robotics oferuje wiodące na rynku technologie, prowadzi zaawansowane prace badawczo-rozwojowe oraz posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki którym umożliwia dużym i małym retailerom rozwój e-commerce, e-grocery i sprzedaży in-store.

Trefl S.A.
trefl

Trefl to wiodący w Polsce producent i dystrybutor puzzli, gier i kart do gry. Potwierdzeniem jakości produktów jest zaufanie, jakim od lat darzą firmę najwięksi licencjodawcy: The Walt Disney Company, Warner Bros., Mattel oraz Lamborghini. Gry i puzzle z logo Trefla można znaleźć niemal w każdym zakątku świata – głównymi państwami eksportowymi są kraje europejskie.

Miejskie Przedsiębiorstow Wodociągów i Kanalizacji w M.ST. Warszawie S.A.
czajka

Zmodernizowana oczyszczalnia ścieków „Czajka” jest obecnie jedną z największych i najnowocześniejszych oczyszczalni ścieków w Polsce.  System utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS.EAM działa w oczyszczalni „Czajka”.

Aquila Sp. z o.o.
aquila

Firma AQUILA w niecałą dekadę osiągnęła znaczącą pozycje na rynku producentów tektury falistej i stworzyła markę, za którą stoi jakość i ceniony produkt. W ciągu tych lat zbudowała cztery prężnie działające zakłady, w których wdrożyliśmy nasz system SUR-FBD.CMMS.

DGS Poland Sp. z o.o.
logo-dgs

DGS jest częścią międzynarodowej organizacji William Demant, która zajmuje się wytwarzaniem aparatów słuchowych, implantów kostnych i urządzeń wspomagających medycynę słuchu. System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w Szczecinie.

Hydro Aluminium Chrzanów Sp. z o.o.
hydro

Hydro Aluminium Chrzanów należy do norweskiego koncernu Hydro. Zakład w Chrzanowie zatrudnia 250 pracowników. Produkuje ponad 23 000 ton profili aluminiowych rocznie przy użyciu 2 pras (P18 i P35). Uzupełnieniem oferty są podstawowe usługi obróbki mechanicznej (cięcie precyzyjne, wykrawanie).

PRIMO PROFILE Sp. z o.o.
primo_logo

Primo jest pełnym dostawcą i centrum kompetencyjnym innowacyjnych produktów i usług w zakresie tworzyw sztucznych. Firma z Żor postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS EAM.

Pilkington IGP Sp. z o.o.
pilkington_logo

Pilkington IGP jest producentem szyb zespolonych, szkła hartowanego, szkła emaliowanego, szkła z sitodrukiem i zajmuje się szeroko pojętym przetwórstwem szkła oraz jego dystrybucją. W 5 oddziałach firmy Pilkington został wdrożony system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM.

Zakłady Magnetyzowe "ROPCZYCE" S.A.
ropczyce_logo

Wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w firmie Zakłady Magnezytowe „ROPCZYCE” S.A. Przykład dobrego podejścia do zagadnienia prawidłowego funkcjonowania Działu Utrzymania Ruchu. Firma produkuje wysokiej jakości materiały ogniotrwałe – zasadowe i glinokrzemiankowe, które stanowią niezbędny element wyłożeń pieców i urządzeń cieplnych pracujących w wysokich temperaturach.

Hydro Extrusion
hydro_logo

W firmie Hydro Extrusion Poland w Trzciance wdrożony został system utrzymania ruchu SUR-FBD CMMS EAM. Zakład w Trzciance oferuje zaawansowane możliwości obróbki mechanicznej i powierzchniowej jak anodowanie i lakierowanie czy kompletowanie pełnych dostaw Państwa innowacyjnych produktów.

Hydro’s Extruded Solutions zatrudnia prawie 190 osób w Rumunii. Zakład produkcyjny powstał w 2004 roku jako inwestycję typu greenfield w Transylwanii. System SUR-FBD.CMMS wdrożony w Rumunii.

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.
vossloh

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w Grupie Vossloh Cogifer SA wchodzącej w skład koncernu Vossloh AG, zajmującej się produkcją nowoczesnych urządzeń nawierzchni kolejowej, tramwajowej i metra, w szczególności rozjazdów i skrzyżowań torów oraz urządzeń sterowania i sygnalizacji. Firma zdecydowała się na wdrożenie systemu SUR-FBD.CMMS w nowej wersji.

Ostróda Yacht Sp. z o.o.
YachtOstroda

Budownictwo jachtowe jest ich pasją. Przemysłowa – stoczniowa budowa jachtów jest też ich wyzwaniem zawodowym. Są w tej dziedzinie profesjonalistami z wykształcenia, praktyki i wieloletniego doświadczenia. Ich ambicją jest produkcja doskonałych jachtów, nowoczesnymi metodami, które gwarantują całkowitą powtarzalność wyrobów przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności procesu produkcji, celem zapewnienia pełnej satysfakcji żeglarzy. Producent jachtów wspiera się naszym systemem SUR-FBD.CMMS EAM.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp.z o.o.
trelleborg

Trelleborg to jeden z największych światowych dostawców systemów uszczelnień gumowyh dla rur i studzienek wykonanych z betonu, tworzyw sztucznych i stali do zastosowań w instalacjach wodociągowych, ściekowych i odpływowych. SUR-FBD.CMMS EAM został wdrożony w fabryce w Bielsku-Białej.

European Packaging Solutions Poland Sp. z o.o.
European_packaging_logo

EPS zlokalizowany w Gliwicach, producent opakowań kartonowych, używający zarówno fleksograficznej techniki druku z roli jak i techniki offsetowej druku na arkuszach, posiada możliwości pokrywania barierami użytkowymi in line oraz różnymi opcjami klejenia i wykończenia. Gliwicka firma pracuje na SUR-FBD CMMS.EAM.

Producent Wyrobów Papierniczych JACK-POL Sp. z o.o.
jackpol

Producent papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz czyściwa papierowego z Oławy postanowił wdrożyć system SUR-FBD.CMMS.

Zakłady Usługowe "EZT" S.A.
EZT_logo

Firma Zakłady Usługowe „EZT” postanowiła wdrożyć system SUR-FBD.CMMS. W 2009 roku firma rozpoeczęła działalność jako Zakłady Usługowe „EZT” S.A. Dysponują własną halą prudukcyjną, w której działają dwie linie malowania proszkowego.

Press-Glas S.A.
press_glas

Firma Press-Glas jest największym polskim producentem szyb zespolonych. Produkcję zlokalizowano w czterech zakładach w Polsce, w Nowej Wsi, Tychach, Tczewie i Radomsku. Proces produkcji jest prowadzony w oparciu o uzyskane certyfikaty ISO 9001:2000 i ISO 14001. System SUR-FBD.CMMS zapewni elektroniczny obieg informacji oraz standaryzację procesów serwisowych we wszystkich zakładach.

PL Europainting Sp. z o.o.
PL_Europainting

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą która od ponad 10 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni metodą KTL oraz proszkową. Kolejne wdrożenie w Tychach systemu utrzymani ruchu SUR-FBD CMMS.

Borga Sp. z o.o.
borga_logo

Firma Borga Sp. z o.o. postanowiła wdrożyć system utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS. Producent konstrukcji stalowych. Oferuje najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku. Największym atutem Borga jest własna produkcja komponentów stalowych

Action S.A.
action

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów z branży komputerowej w Polsce. SUR-FBD.CMMS będzie między innymi odpowiedzialny za zarządzanie utrzymaniem ruchu na nowoczesnych liniach pakujących.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie
logo_szczecin

System utrzymania ruchu SUR-FBD.CMMS wdrożony został w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie. Nasz system będzie narzędziem w kształceniu studentów, przyszłych inżynierów w dziale utrzymania ruchu.

ICT Poland Sp. z o.o.
foxy

Producent papieru toaletowego, chusteczek higienicznych oraz ręczników kuchennych znanych pod marką Foxy wdrożył nasz system SUR-FBD.CMMS.